خانم ها به طور غیرمستقیم با هم رقابت می کنند زیرا نیاموخته اند چگونه امیال،احساسات و اهداف درونی خود را بشناسند و آن ها را به سمت واقعیت هایی ملموس هدایت کنند...


"شاید با خواندن عنوان این مطلب شوکه شده باشید ، خانم ها شاید اعتراض کنند اما اگر کمی با دقت به اطرافتان نگاه کنید متوجه موضوع خواهید شد ، خانم ها معمولا با هم کنار نمی آیند و این موضوع چیزی نیست که با سهل انگاری از کنار آن رد شویم ، آنها عالی هستند وهر کاری را به بهترین شکل انجام می دهند اما گویی یک رقابت درونی دائمی میان آنها در میان است ، چیزی که گاهی حتی از وجود آن آگاه نیستند  ."


بقيه در ادامه مطلب


نوشته شده در سه شنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

 

١٥تا ٢٠‌درصد از شکست‌ها در زندگی مشترک ناشی از مشکلاتی است که به دنبال عدم شناخت زوجین از یکدیگر رخ می‌دهد.
 
اگر دختر و پسر حداقل اطلاعات درباره هم و ویژگی‌های شخصیتی یکدیگر را کسب کنند، بی‌شک شکست‌ها در زندگی مشترک به حداقل خواهد رسید، چرا که بسیاری از افرادی که در زندگی شکست می‌خورند، تعریف مشخصی از معیارهای مورد نظر خود ندارند.
 
به‌طور نمونه زمانی که از دختر یا پسری سوال می‌شود که چرا به طرف مقابل علاقه‌مند شده‌اید؟ پاسخ می‌دهد، «چون او فرد باشخصیتی است». سوال اینجاست که فرد باشخصیت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد و از واژه‌هایی چون باشخصیت و بی‌شخصیت چه تعریفی به صورت عملیاتی داریم. شخصیت یک الگوی پایدار از رفتارهای انسان است که می‌توان براساس آن رفتارهای فرد را پیش‌بینی کرد.
 
یکی از بحران‌های اصلی در ازدواج وجود اختلال شخصیت در فرد است. یکی از نمودهای اختلال شخصیت در فرد، شکاک بودن اوست. وقتی وارد رابطه با این افراد می‌شوید همیشه مجبورید وفاداری خود را به آنها ثابت کنید. افراد شکاک در زندگی به دنبال این هستند که خیانت فرد مقابل را به نوعی ثابت کنند و تصور می‌کنند که طرف مقابل‌شان درحال خیانت به اوست، بنابراین به دنبال شواهدی هستند که افکار خود را به اثبات برسانند. این افراد به زمین و زمان بدبین‌اند و به شدت خطرناک هستند و احتمال آسیب رساندن به طرف مقابل از سوی آنان وجود دارد.
 
یکی از اختلالات شخصیت، شخصیت منزوی است. افرادی وجود دارند که منزوی هستند و ارتباطات اجتماعی محدود یا به ندرت دارند. در این بحث لازم است موضوع حجب و حیا را از بحث انزوا جدا کنیم. افراد دارای حجب و حیا قادر به برقراری ارتباطات اجتماعی هستند و در زمینه‌هایی که لازم باشد حجب و حیای خود را نشان خواهند داد. اما افراد منزوی این‌گونه نیستند؛ افراد منزوی همسفران خوبی برای زندگی مشترک نخواهند بود.
 
در روابط عاشقانه نشانه‌ها را ببینید و جدی بگیرید، نشانه‌ها خبر از آینده می‌دهند. یکی از نشانه‌هایی که در شناخت افراد کمک می‌کند، عجیب و غریب بودن آدم‌هاست. افرادی که دارای این شخصیت هستند شمایل عجیبی برای حضور در جامعه برای خود درست می‌کنند. برخی از این افراد عقاید ماورایی و عجیب دارند و همین امر موجب می‌شود دیگران جذب آنها شوند. این آدم‌ها به گونه‌ای ماهرانه به افراد نزدیک می‌شوند. احتمال ایجاد صمیمیت در ازدواج با این گونه آدم‌ها به هیچ عنوان وجود ندارد، لذا افراد عجیب و غریب را برای ازدواج انتخاب نکنید.
 
در شخصیت آدم‌ها به شدت باید از یک نوع شخصیت ترسید و آن آدم‌های خطرناک هستند. آدم‌های خطرناک قواعد اجتماعی را زیر پا می‌گذارند و ما به اشتباه، کار آنها را شجاعت تلقی می‌کنیم. مشخصه این افراد دروغ گفتن بسیار است؛ آنها کاندیدای اول خیانت در زندگی هستند. در رابطه با این افراد طرف‌های مقابل به‌طور مکرر تصمیم می‌گیرند از رابطه خارج شوند ولی چرب‌زبانی این افراد مانع می‌شود.
 
شخصیت طوفانی به‌عنوان یکی دیگر از اختلالات شخصیتی است. یکی از ویژگی‌های افراد دارای شخصیت طوفانی، بی‌ثباتی عاطفی است. این آدم‌ها در رابطه بسیار پرشور هستند و با انرژی وارد رابطه می‌شوند ولی بی‌ثباتی عاطفی در آنها موجب آسیب رسیدن به طرف مقابل می‌شود.
 
شخصیت نمایشی یکی دیگر از نمودهای اختلالات شخصیتی افراد است، برای رابطه برقرار کردن با این افراد باید توجه داشت که افراد دارای شخصیت نمایشی از ظاهر خود برای جلب توجه در جامعه استفاده می‌کنند، به‌طوری که خودنمایی و تظاهر آنها را می‌توان به وضوح دید. این آدم‌ها تصور می‌کنند از همه برتر هستند و همه باید در خدمت آنها باشند. معمولا در گفت‌وگوها، این افراد از عباراتی چون من چه هستم، من چه کردم یا چه موفقیت‌هایی کسب کردم، استفاده می‌کنند چون تنها خود را می‌بینند.
 
شخصیت چسب نیز یکی دیگر از اختلالات شخصیتی افراد است. به این لحاظ به این نوع شخصیت چنین عنوانی داده شده چون افراد دارای این شخصیت به نوعی انگل‌وار رفتار می‌کنند و به عبارتی به طرف مقابل چنان می‌چسبند که رفتار این افراد به نوعی عشق بی‌حد تعریف می‌شود، در صورتی که در انتخاب شریک زندگی رفتار این‌گونه افراد را نباید حمل بر عشق فراوان گذاشت. این نوع شخصیت در زندگی بسیار خطرناک است و افراد دارای این شخصیت برای جلب محبت طرف مقابل دست به هر کاری می‌زنند.
 
ازدواج یک تصمیم بسیار پیچیده است. باید تلاش کنیم دست به انتخابی آگاهانه برای زندگی مشترک خود بزنیم. میانگین کشوری درخصوص طلاق می‌گوید حداقل ٢٠‌درصد از ازدواج‌ها به دلایل مختلف به طلاق می‌انجامد، چرا که وقتی وارد زندگی مشترک می‌شوید افرادی که دارای شخصیت‌های فوق هستند قابل تغییر به هیچ عنوان نیستند لذا باید با چشم باز انتخاب کنید.
 
قبل از انتخاب، در مورد انتخاب درست مطالعه کرده و با علم و آگاهی شریک زندگی خود را انتخاب کنید.

نوشته شده در یکشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
هیچ بارانی رد پای خوبان را از کوچه های خاطراتمان

نخواهد شست !
نوشته شده در یکشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميلدنیای بدون زنان، چنین دنیایی خواهد بود:
 مردان نه خود را می شویند و نه صورت خود را اصلاح می کنند.
لباس خانگی ما بسیار ساده خواهد بود. پیراهن، عرق گیر، جوراب،
حتی کفش های بیرون هم ساده خواهند بود.
نیازی به ظروف آشپزخانه و حتی غذا نیست؛
چند ظرف یکبار مصرف، چند تکه غذای سرد و پیتزا کافی است
و برای خانه مان یک یخچال، جاروبرقی، تلویزیونی بزرگ و یک کنترل تلویزیون از راه دور،
کفایت می کند.
تنها برنامه های دو کانال تلویزیونی را تماشا می کنیم.
شبکه خبری و ورزشی. به همین دلیل می گویند مردان موجوداتی ساده هستند
و اگر زنان در زندگیشان نباشند ، زندگی ساده ای خواهند داشت.


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در پنجشنبه چهاردهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


نفخ یا دل پیچه نوزادان از مشکلاتی است که باعث ناراحتی های زیادی در خانواده می شود. گریه مداوم اینگونه نوزادان، یک تراژدی است که شادی ناشی از بچه دار شدن را تا حدّی تحت الشّعاع قرار می دهد. در این رابطه نکات ذیل قابل ذکر است:

۱- این مشکل دوره خاصی دارد که طول آن در کودکان مختلف، متفاوت است و پس از طی این دوره معمولاً مساله خود به خود حل می شود. برخی کودکان، چهل روزه و بعضی دیگر سه چهار ماهه این مشکل را از سر می گذرانند.


۲- از راه حل های رایج و تا حدّی موثّر که معمولاً در مراکز بهداشتی درمانی به مادران آموزش داده می شود این است که پس از شیر دادن کودک، وی را در آغوش گرفته آرام با کف دست ضرباتی را به پشت او وارد کنند تا آروغ بزند

نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


نسخه ۱ - توت فرنگی : توت فرنگی میوه ای است که ترشی خون را از بین برده و خون و محیط داخلی رحم را قلیایی می کند . به همین دلیل چنانچه زنی چند ساعت قبل از آمیزش مقداری از این میوه را بخورد  دهانه رحم او قلیایی شده و کروموزوم های ماده را ازبین می برد و محیط رحم را برای پرورش نطفه پسر آماده می سازد.


نسخه ۲ - انگور : انگور نقش زیادی در قلیایی کردن ترشحات رحم داردو به میزان زیادی کروموزوم های ماده را از بین میبرد و در نتیجه کروموزوم های نر مجالی بیشتر برای رشد و نمو پیدا می کنند به همین جهت مصرف آن برای افرادی که خواهان نوزاد پسر هستند توصیه می شود.


نسخه ۳ - کاسنی : به نقل از کتاب طب الصادق علیه السلام و بنا به فرموده امام ششم علیه السلام والدینی که کاسنی زیاد مصرف می کنند پسر بیش از دختر دارند. بررسی آزمایشگاهی در طب جدید نیز این گفته را ثابت می کندکه نقش کبد در ساختن کروموزوم های نر و تاحدودی ماده نطفه زیاد است و چون کاسنی در نوسازی سلولهای کبدی و تقویت کبد نقش برجسته ای داردنمی توان نقش آنرا در تولد نوزاد پسر نادیده گرفت.


نسخه 4 - اين نسخه به دليل استفاده از خوراكيهاي حرام خذف گرديد   (كميل)


نسخه ۵ - فلفل سیاه : چنانچه زنی در ماه اول حاملگی خود روزی دو عدد فلفل سیاه نساییده میل نماید و در ضمن قبل از بارداری هم از غذا هایی که حاوی هورمون مردانه بوده و در تقویت شهوت شهوت و میل جنسی مردان موثر است استفاده کنند به طور قطع نطفه او پسر خواهد شد.
نسخه ۶ - زعفران : استفاده مردان از چای زعفران به تنهایی یا همراه با کمی نبات چند ساعت قبل از نزدیکی به دلیل تاثیر فوق العاده آن در افزایش تولید اسپرم و زیاد شدن نسبت کروموزوم نر به کروموزوم ماده موجب پسر شدن نطفه خواهد شد.


نسخه ۷ - میگو : خوردن میگوی کباب شده توسط مرد چند ساعت قبل از آمیزش به دلیل وجود فسفر فراوان و کالری زیاد آن در تقویت نیروی جنسی و تولید اسپرم موثر بوده نطفه و نوزاد بعدی را پسر خواهد نمود.


نسخه ۸ - سایر گیاهان و داروهای مقوی میل جنسی : موز - خرما - مغز - جنسینگ - زنجبیل و ... از جمله گیاهانی هستند که مصرف آنها توسط مردان علاوه بر رفع نیروی جنسی و افزایش میل به جماع - چند ساعت قبل از نزدیکی - تولید اسپرم را افزایش داده و در پسر دار شدهنطفه موثر است.


نسخه ۹ - صد گرم تخم هویج را شسته و پس از خشک نمودن آنرا به سه قسمت مساوی تقسیم کنید یک قسمت آنرا در ۵۰۰ میلی لیتر آب جوش دم کردهو به مدت ۲۰ دقیقه در اولین قاعدگی قبل از صرف صبحانه میل کنید بعد از خوردن صبحانه در ساعت ۱۱ صبح  ۲ عدد خرمای سیاه میل کنید. دومین و سومین روز قاعدگی را مثل اولین روز قاعدگی عمل کنید. ولی تا اخر هفته قاعدگی همه روز ساعت ۱۰ صبح دو عدد خرما ی سیاه میل کنید. پس از تمام شدن قاعدگی هر روز یک عدد خرما میل کنید.هر ساعتی که باشدتا دومین ماه که قاعدگی شما شروع شود. این بار نوشیدن دم کرده تخم هویج لازم نیست ولی باید در طول یک هفته قاعدگی ۱ یا ۵/۱ کیلو خرما میل کنید. وقتی دومین با قاعدگی شما تمام شد .مثل ماه گذشته هر روز صیح یک عدد خرما میل نمایید تا آخر ماه که سومین قاعدگی شروع می شود این هفته قاعدگی را هم مثل قبل اگر می توانید  یک یا یک و نیم کیلو خرما در طول هفته قاعدگی میل کنید . وقتی هفته قاعدگی تمام شد دیگر جلوگیری نکنید تا باردار شوید و نوزاد شما پسر خواهد شد.

نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

با اين راهكار جلوي تنوع طلبي و خيانت مردان را بگيريد


جنس مذکر به پیچیدگی جنس مونث نیست و اکثر رفتارهای جنس مذکر برون ریز است

و نیاز به کنجکاوی ندارد سوالی که مطرح است آیا مردان تنوع پذیر تر از زنان هستند ؟


پاسخ خیر مردان تنوع پذیر تر از زنان نیستند بلکه اکثر رویدادهای زندگی واکثر رفتارها

و برخوردارها برای مردان زودتر به عادت تبدیل می شود و اینگونه می توان نتیجه گرفت که

مردان زودتر خسته می شوند!


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در سه شنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

چگونه يك خواب دلچسب داشته باشيم؟.jpg

چگونه خواب راحتی داشته باشیم؟

اهـمـیت خـواب در انسان بسیار بیـشـتر از آنـست که شما تصور می کنــید. نقش خواب در حفظ سـلامـت جـسم و روان  حیاتی میباشد.

 تقویت سیستم ایمنی بدن، ترمیـم نـورون هــا و حــفـظ کـارآمـدی سیسـتــم عـصـبـی، سـامانـدهـی یـادگـیری و حافظه، و رشد کودکان و نوجوانان (۸۰ درصد هورمون رشد حین خواب ترشح میگردد) از نقشهای عمده خواب میباشند.


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در سه شنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نامزدتان را بخندانید تا بفهمید در سرش چه میگذرد!!!

هر گوشه از چهره و هر تغییر کوچکی در آن، یک دنیا راز را فاش می‌کند. آنها معتقدند از شیوه خندیدن ما گرفته تا حرکات لبمان، همه و همه در گشودن این رازها موثرند. اگر هنوز هم تصمیم دارید که به یک چهره‌خوان حرفه‌ای تبدیل شوید، به دانسته‌های قبلی خود اکتفا نکنید و در این صفحه با ما باشید. این‌بار به شما یاد می‌دهیم با کمک لبخند و حرکات لب فرد مقابلتان، او را بشناسید و مچش را بگیرید.


بقيه در ادامه مطلب


نوشته شده در دوشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

این روزها برخلاف گذشته فقط ظاهر افراد است که اولین و آخرین تاثیر را روی ما می‌گذارد و نشان‌دهنده رفتار و شخصیت آنهاست. در محیط‌ها و روابط کاری این مسئله بیش از آنچه فکر می‌کنید اهمیت پیدا می‌کند
بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در دوشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
فقط در این لحظه باش

به خودتان نگاه کنید ، چقدر درگیر کارهای روزمره هستید ، چقدر از زندگی لذت می برید ؟ حتی زمان تفریح هم ذهنتان درگیر مشکلات و کارهایی است که باید انجام دهید ، اگر می خواهید از زندگی واقعا لذت ببرید ، همین حالا "فقط باشید" ... این همان بودن در زمان حال است ، بودن در لحظه !


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در دوشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

زندگی عاشقانه در حضور فرزندان


اگر نتوانیم حس و حال نخستین روزهای زندگی را حفظ کنیم، به مرور زمان و آمدن این مهمانان دوست‌داشتنی، یکدیگر را فراموش خواهیم کرد. من اگر تو را از یاد ببرم، خودم را نادیده گرفته‌ام و تو اگر مرا به خاطر نیاوری، بزرگ‌ترین جفا را در حق خودت کرده‌ای. من و تو یک نفریم.

فرزندآوری و شلوغ شدن خانه هرچند یک اتفاق زیباست و باید باعث استحکام خانواده شود، اما اگر زن و شوهر مهارت‌های لازم برای اداره نقش‌های جدید خود یعنی پدر و مادری را نداشته باشند، هم والدین خوبی نمی‌شوند و هم نقش اصلی‌شان را که همسری است، فراموش می‌کنند.بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در دوشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

چند نفر از دوستان فرمول رفع بوي بد دهان رو ازم خواسته بودن كه به صورت خيلي مختصر

و ساده براتون نوشتم . البته اينو هم بگم حتما اين فرمول براي كساني كه دهنشون بوي بد ميده

نيست و ديگران هم ميتونن ازش استفاده كنن و باعث خوشبو شدن و سلامت

دهان و دندانشون بشن .

من از همين معجون توي خونواده و مخصوصا پسرم كميل روزانه استفده مي كنيم

و اما توضيحات :

احتمالاْ خیلی از شما با مشکل بوی بد دهان ،

خصوصاْ در ابتدای بیداری صبح و یا ایام روزه داری شرعی مواجه شدین

و یا کسانی رو می شناسین که از این مشکل رنج می برن .

باید بگم که اگه بوی بد دهان ،

ناشی از کثیفی معده و روده ها باشه ،

با یه رژیم ساده و البته خوشمزه می شه اونو حل و فصل کرد !

اما رژیم مخصوص پاکسازی دستگاه گوارش و رفع بوی بد دهان :

۱- تعدادی بادام شیرین تازه رو بشکنید و مغز اونا رو در بیارین .

۲- توی یه قابلمه ( ترجیحاْ آلومینیمی نباشه ) ، یه مقدار آب بریزین و بذارین تا جوش بیاد .

۳- بادام ها رو حدود ۱ دقیقه توی آب جوش بریزین و بذارین پوستشون نیم کند بشه .

۴- نهایتاْ هم اونا رو از آب دربیارین و پوست روشونو بکنین تا یه مشت بادام پوست کنده داشته باشین .

۵- مغز بادام ها رو روی یه پارچه تمیز پهن کنین تا خوب خشک بشه

و بعد هم با دستگاه آسیاب خانگی ، خوردشون کنین .

۶- از یه عطاری خوب و تر و تمیز ، یه مقدار بارهنگ بخرین .

شکر هم که معمولاْ تو همه خونه ها پیدا میشه .

فرمول :

هر روز صبح ( لااقل تا دو هفته ) ،

صبح که از خواب بیدار شدین ،

همون طور ناشتا و بدون خوردن هیچ چیزی ، نه آب ، نه چای و نه ... ،

دو قاشق مربا خوری سر صاف پودر بادام ،

یه قاشق مربا خوری سر صاف بارهنگ

و دو قاشق مربا خوری شکر رو توی یه لیوان آب جوش حل کنین

و جرعه جرعه و با حوصله بنوشین .

یادتون باشه که تا ۳ ساعت بعد از خوردن معجون ، نباید چیز دیگه ای بخورین .

این رژیم ساده و بسیار موثر رو بعد از دو هفته انجام متوالی و رفع مشکل ،

به هفته ای دو روز تقلیل بدین و از بوی خوش دهان تون لذت ببرین .
نوشته شده در یکشنبه دهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
براي ديدن و استفاده از كدها روي تصوير كليك فرمائيد


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTl2W0kUr7k8sSF_k6fDjrzvq4llCk42dVv0DdPE5_T_IkRyKVf

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميلبراي ديدن و استفاده از كدها روي تصوير كليك فرمائيد


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTl2W0kUr7k8sSF_k6fDjrzvq4llCk42dVv0DdPE5_T_IkRyKVf

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


براي ديدن و استفاده از كدها روي تصوير كليك فرمائيد


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTl2W0kUr7k8sSF_k6fDjrzvq4llCk42dVv0DdPE5_T_IkRyKVf
نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب اول تا دهم محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج مهدی سلحشور در هیات فاطمیون شهرستان قم به صورت صوتی فشرده (zip) در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

(اختصاصی خیمه دلسوختگان)

دریافت فایلها:

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب اول محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب دوم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب سوم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب چهارم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب پنجم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب ششم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب هفتم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب هشتم محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب تاسوعا محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

حاج مهدی سلحشور-دریافت فایلهای شب عاشورا محرم ۹۲ به صورت فشرده (zip)

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب سیزدهم تا پانزدهم محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج مهدی مختاری و جاج رضا بذری در هیات حسین جان شهرستان گرگان به  صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

 

دریافت فایلهای شب ۱۳ محرم الحرام:

حاج مهدی مختاری-روضه شب سیزدهم محرم (روضه)

حاج مهدی مختاری-حسین جانم حسین جانم (زمینه)

حاج مهدی مختاری-چته باز ای دل دیوونه ی من (شور)

حاج مهدی مختاری-پاشو دست رد به سینه ام نزن (سنگین)

حاج مهدی مختاری-با تو ای غرق به خون (سنگین)

حاج مهدی مختاری-بین الحرمینت آواره ام کرد (شور)

حاج مهدی مختاری-وقتی می میرم همین سینه زنیهاست (شور)

حاج مهدی مختاری-این قصه ی عشقی که میگم (شور)

 

دریافت فایلهای شب ۱۴ محرم الحرام:

حاج مهدی مختاری-حاج رضابذری (روضه)

حاج رضابذری-خرابه تار تاره (شور)

حاج مهدی مختاری-قلم بزن میون شور و شین (شور)

حاج مهدی مختاری-حاضرم پای سر تو سر خود را بدهم (سنگین)

حاج مهدی مختاری-من گدایی بلد نیستم (واحد)

حاج مهدی مختاری-عاهدنا یاحسین (واحدعربی)

حاج مهدی مختاری-منظومه شهامت و ایثار زینب است (واحد)

حاج رضابذری-دسته دسته عزاداری (شور)

 

دریافت فایلهای شب ۱۵ محرم الحرام:

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب هجدهم محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج حسین سیب سرخی و حاج روح الله بهمنی در هیات الزهرا (س) شهرستان بندرگز به  صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

(اختصاصی خیمه دلسوختگان)

 

دریافت فایلها:

حاج روح الله بهمنی-روضه حضرت سید الشهدا (ع)

حاج روح الله بهمنی-ای ولای تو آیینه ام و (زمینه)

حاج حسین سیب سرخی-هر جا باشم روضه تو می گیرم (شور)

حاج حسین سیب سرخی-وسط روضه تو قد کشیدم (شور)

حاج حسین سیب سرخی-یه سال دیگه اضافه شد (سنگین)

حاج روح الله بهمنی-اگه هیاتی شدم دعوت مادرته (واحد)

حاج روح الله بهمنی-روضه کلاس درسمو (واحد زیبا)

حاج حسین سیب سرخی-دل می بری حسین (واحد)

حاج حسین سیب سرخی-از عالم سری حسین (هروله)

حاج حسین سیب سرخی-کرببلا رویایی ه رویایی ه (شور)

حاج روح الله بهمنی-سفره دار کرمی… (شور)

حاج حسین سیب سرخی و روح الله بهمنی (مدح و مناجات)

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب ۱۳ و ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج مهدی اکبری و حاج علی رحمانی و کربلایی جواد مقدم در هیات فاطمه الزهرا (س) آستانه اشرفیه به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد

دریافت فایلهای شب ۱۳ محرم الحرام:

حاج محمد علی رحمانی-واویلا حسین ذکر سجاد (زمینه)

حاج محمد علی رحمانی-سینه زنی کارمه (واحد)

حاج محمد علی رحمانی-ویلی علی شبلی (واحد)

حاج محمد علی رحمانی-چقدر تو چاکر داری (واحد)

حاج محمد علی رحمانی-ای اهل حرم میر و علمدار (دودمه)

حاج محمد علی رحمانی-بازم دل من غرق هیاهو شد (شور)

حاج محمد علی رحمانی-مستم قلندرم (شور)

حاج محمد علی رحمانی-نوکر زینبم و (شور)

دریافت فایلهای شب ۱۵ و ۱۶ محرم الحرام:

حاج مهدی اکبری-برو مادر خدا به همرات (زمینه)

حاج مهدی اکبری-رسیده وقت وصالت (زمینه)

حاج مهدی اکبری-صاحب علم تو (واحد)

حاج مهدی اکبری-امون از غریبی (واحد)

حاج مهدی اکبری-بارون بارون ببار (واحد)

حاج مهدی اکبری-حسرت دیرینه ام کربلا (واحد)

حاج مهدی اکبری-یاکریم حرمت (شور)

حاج مهدی اکبری-بسم الله زیارتنامه (شور)

حاج مهدی اکبری-از دوری کربلا می میرم (شور)

حاج مهدی اکبری-چشمای خیس و بارونی (شور)

حاج مهدی اکبری-کاشکی می شد به نامت بودم (شور)

حاج مهدی اکبری-دیوونگیم یه شهره ست (شور)

حاج مهدی اکبری-سر زده باز دلم (شور)

حاج مهدی اکبری-هر چی دوست داری صدا کن (شور زیبا)

دریافت فایلهای شب ۱۷ محرم الحرام:

کربلایی جواد مقدم-ابالفضلیا مدیون (شور)

کربلایی جواد مقدم-ارباب قرار ما یه سفر (شور)

کربلایی جواد مقدم-اگه روضه ها برپاست (شور)

کربلایی جواد مقدم-ای که به شام سیاه مهتابی (شور)

کربلایی جواد مقدم-آفرین باز به تئ ای ضد خوارج (واحد)

کربلایی جواد مقدم-آقای جوانان بهشتی (شور)

کربلایی جواد مقدم-باز وای حسین مادری (زمینه)

کربلایی جواد مقدم-چون کبوتر توی دام تو (واحد)

کربلایی جواد مقدم-دلم رو بردی غصه مو خوردی (شور)

کربلایی جواد مقدم-سفری باز من سوی (شور)

کربلایی جواد مقدم-تا ز میخانه و می نام (شعر خوانی)

کربلایی جواد مقدم-کربلا خونمه از چی دل بکنم (شور)

نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج علی انسانی و حاج محمود کریمی و حاج سعید حدادیان و حاج محمدطاهری و حاج سید مجید بنی فاطمه و دیگر مداحان در منزل حاج محمد طاهری به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

 

دریافت فایلها شب ۲۱ محرم الحرام:

حاج محمدرضا طاهری-میل تو بود حال (روضه)

حاج محمدرضا طاهری-حالا که جلد طلعت (روضه)

کربلایی حسین طاهری-دم مرگم برس به فریادم (زمینه)

کربلایی حسین طاهری-کربلا خونمه از چی دل بکنم (شور)

 

دریافت فایلها شب ۲۲ محرم الحرام:

حاج سعید حدادیان-عمری به زبان بی زبانی (روضه)

حاج سعید حدادیان-در کودکی چه جور بگم (روضه)

حاج سعید حدادیان-به لاله و به یاسمن (زمینه)

حاج سید مجید بنی فاطمه-بارون اشک زینب (شور)

حاج سید مجید بنی فاطمه-راز دل را همه با هم (واحد)

کربلایی احد قدمی-یاحسین مظلوم حسین (واحد)

کربلایی محمدحسین حدادیان-وای وای حسین وای (شور)

 

دریافت فایلها شب ۲۳ محرم الحرام:

حاج محمود کریمی-جسمم ضعیف و روحم (روضه)

حاج محمود کریمی-آخر می آید بابا برای دیدنم (روضه)

حاج علی انسانی- روضه حضرت رقیه سلام الله علیها (روضه)

حاج محمود کریمی-گریه می کنم می گم که (روضه)

حاج محمود کریمی-دلم خونه دلم تنگه (زمینه)

حاج محمود کریمی-مولای زمانهایی ارباب دو دنیایی (شور)

حاج محمود کریمی-خواهم ببوسم لبت اما (مناجات)


نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


آقای معتدل سلام

این کجای عدالت است که بیایید در رسانه ی ملی و در مقابل دیدگان حدود ۷۵ میلیون ایرانی

به رئیس دولت قبلی اتهاماتی وارد کنید و بخندید و یک آب هم نوش جان کنید؟

مگر قرار نبود که به مردم گزارش ۱۰۰ روزه ی عملکردتان را بدهید ؟

پس گزارشتان کجاست؟وعده های سر خرمن؟

مگر شما وضعیت کشور را نمیدانستید؟

اگر میدانستید و آمدید پس چرا بهانه های قوم یهود را می آورید؟

کارتان را بکنید.

اما اگر ندانسته پای در میدان سیاست و اقتصاد دشوار کشور گذاشتید ،

باید گفت که بسی جای تاسف برای شما.

من به عنوان یک فرد که وابستگی به هیچ حزب و گروه خاصی

جز حزب سید علی که همان صراط مستقیم است ندارم.

از شمایی که به قول خودتان حقوقدان هستید

و نه سرهنگ بیشتر انتظار داشتم .

با نگاه بی طرفانه هم حتی نمیشود کار شما را توجیه کرد

چه برسد به به نگاه برخی از مردمان سیاست دوست کشورم

که هر کدام شان پیر سیاستند و طرفدار حزب خاص .

امیدوارم فرصتی فراهم شود که طرف مورد اتهام هم بتواند دفاعیات خود را

در رسانه ی ملی و رو در رو با شما ارائه کند.

لطفا شما مشغول کار خود باشید و کار به دولت قبل نداشته باشید

چرا که شما هم میروید و دولت جدیدی می آید ،

ما هنوز مشکلاتمان رفع نشده و۱۰۰ روز شما تمام شد.

فقط میتوانم بگویم من  گزارش عملکرد نشنیدم

فقط گزارشی مفصل و البته برنامه ریزی شده

از قبل جهت تخریب تمام کارهای ارزشمندی که احمدی نژاد

(با وجود تمام انتقاداتی که بهش دارم)

شنیدم و از یک حقوق دان بعید بود با این لحن صحبت کند اقا سرهنگ.

امام خامنه ای  فعالیت های ۸ ساله رو مهم ارزیابی فرمودند

اما چرا شما فقط قصد تخریب دارید!!!

امام خامنه ای آغاز سال ۹۲ در حرم مطهر رضوی فرمودند:

"آنچه ما برای رئیس ‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از

 امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد."

نوشته شده در پنجشنبه هفتم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب اول تا دهم محرم الحرام سال ۱۳۹۲ با مداحی حاج سیدمهدی میرداماد در هیات رزمندگان اسلام شهرستان قم به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

دریافت فایلهای شب اول محرم ۹۲ :

حاج سیدمهدی میرداماد-دیدیم به خواب آن آشنا می آید (مناجات)

حاج سیدمهدی میرداماد-از حق سلام با دم جان بخش جبرئیل (روضه)

حاج سیدمهدی میرداماد-در کوفه غریبم من و یک یار ندارم (دم)

حاج سیدمهدی میرداماد-غریب و تنها کوچه ها براش عذاب آور شده (زمینه)

حاج سیدمهدی میرداماد-در به در کوچه هایم ، بی کس و بی آشنایم (نوحه)

حاج سیدمهدی میرداماد-نیا نیا نیا منو از این خجالت آب نکن (واحد سنگین)

حاج سیدمهدی میرداماد-باز میخام مستی کنم بیرق غم بیارید (واحد)

حاج سیدمهدی میرداماد-صلی الله علیک یا أباعبدالله ، بابی انت و امی یا ثارالله (شور)

حاج سیدمهدی میرداماد-فریاد یا محمدا زینب رسید به کربلا – روضه ورود به کربلا (مناجات)

 

بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب اول تا پنجم محرم الحرام ۱۳۹۲ با مداحی کربلایی محمد اسماعیل نژاد در هیات محمد رسول الله تربت حیدریه به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

 

دریافت فایلهای شب اول محرم ۹۲ :

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-بی کسی مولا و بچه هاش (زمینه)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-چه کنم نامه نوشتم (سنگین)

 

دریافت فایلهای شب دوم محرم ۹۲ :

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-می ریزی چرا اشک از دیده ها (زمینه)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-خدا شب تو رو ازم نگیره (سنگین)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-بنویسی مرا یار اباعبدالله (واحد)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-ای مرا دلبر و دلادار بیا برگردیم (جفت ضرب)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-دین و دنیا میخوای بگو (شور)

 

دریافت فایلهای شب سوم محرم ۹۲ :

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-امون از گوش و گوشواره (زمینه)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-بابا نبودی خرابه (سنگین)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-می گم حسین و دست (شور)

 

دریافت فایلهای شب چهارم محرم ۹۲ :

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-علم می کوبه بر زمین ای جانم (شور)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-هنوز چشم خیسم (واحد سنگین)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-دب عاشق یه لخته خونه (واحد)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-می میرم از صدای تو (شور)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-کاشکی خونم توی کربلا یود (شور)

 

دریافت فایلهای شب پنجم محرم ۹۲ :

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-دیگه واسه چی بمونم (زمینه)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-توی دلش بهونه داره (سنگین)

کربلایی محمد اسماعیل نژاد-السلام یا شاه با وفا (شور)

نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مراسم عزاداری شب اول تا سوم دهه دوم محرم الحرام سال ۱۳۹۲

با مداحی حاج محمد زمان یعقوبی در هیات محبان المعصومین (ع)

شهرستان بابل به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.


دریافت فایلهای شب اول :

حاج زمان یعقوبی-یه مادری میگه تو عرش (زمینه)

حاج زمان یعقوبی-ای یاران یاران جانان (شور)

حاج زمان یعقوبی-من اگه میگم یا حسین (شور)

حاج زمان یعقوبی-در پی راس تو ای پادشه (سنگین)

حاج زمان یعقوبی-همین که شد نوکر لقب من (واحد)

حاج زمان یعقوبی-رقص زلفت سر نی دیدم و (شعر خوانی)

حاج زمان یعقوبی-حسین وااای واای (نوا)

حاج زمان یعقوبی-حسین از بلندی مرکب (شور)

حاج زمان یعقوبی-تو که با ما سر یاری (مناجات)

 

دریافت فایلهای شب دوم :

حاج زمان یعقوبی-آروم بگیر علی جون (زمینه)

حاج زمان یعقوبی-یه زبون بهم بده (شور)

حاج زمان یعقوبی-همش نگو آب آب (سنگین)

حاج زمان یعقوبی-حسرت دیرینه ام کرببلا (واحد)

حاج زمان یعقوبی-اربابم باز سلام من همون رایتم (واحد)

حاج زمان یعقوبی-ذکر لبم عقیله السادات (شور)

حاج زمان یعقوبی-خواهرش دید که پیرکش (شور)

حاج زمان یعقوبی-این دل تنگم عقده ها دارد (شور)

 

دریافت فایلهای شب سوم :

حاج زمان یعقوبی-صدا به صدا نمی رسه (زمینه)

حاج زمان یعقوبی-نبودی تو بابا از هر گوشه (سنگین)

حاج زمان یعقوبی-هوای بین الحرمین (واحد)

حاج زمان یعقوبی-تا بوده همین بوده (شور)

حاج زمان یعقوبی-حسین واای واای (مناجات)

نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


  سلام و درود بر دوستان عزیز تو این پست قصد دارم لینک های مفیدی رو

بهتون معرفی کنم

جهت بررسی وبلاگ یا سایتتون که ببنید وضعیت وبلاگ یا سایت شما

در دنیای مجازی تو چه رتبه ای هستش

  چک کردن کلید واژه های وبلاگ و وبسایت
جهت دیدن پیش بینی رتبه وبلاگتون تو گوگل به لینک زیر مراجعه کنید


پیش بینی رتبه وبلاگ در گوگل
برای دیدن اعتماد گوگل به وبلاگتون به لینک زیر مراجعه کنید


چک کردن رتبه اعتماد وبلاگ در گوگل
برای دیدن اعتماد گوگل به وبلاگتون به لینک زیر مراجعه کنید

چک کردن رتبه آلکسا
برای چک کردن رتبه آلکسای جهانی خودتون به لینک زیر برید


چک کردن رتبه گوگل و آلکسای وبلاگ
لینک زیر هم برای دیدن رتبه وبلاگ هم زمان در گوگل و آلکسا هستش


تبادل لینک هایی که تا به حال انجام دادید
با چه سایت و بلاگ های مهمی تبادل لینک داشتید به لینک زیر برید


چک کردن لینک های وبلاگ در سایر سایت ها و موتور های جستجوگر
دیدن وضعیت شما در موتور های جستجو و دیگر سایت ها لینک زیر رو مشاهده کنید


اطلاعاتی در خصوص سرویس دهنده وبلاگ
اگر اطلاعاتی در مورد سرویس دهنده سایتتون میخواید لینک زیر رو ببنید


سن وبلاگ یا سایت شما چقدر است
لینک زیر سن وبلاگ یا سایت شما رو نمایش میده

چک کردن سرعت وبلاگ

میخواید بدونید سرعت وبلاگ یا سایت شما چقدره لینک زیر رو نگاه کنید

 

اندکس یا ممنوع بود صفحات شما در گوگل

ایندکس صفحات شما در گوگل یا گوگل شما رو ممنوع کرده یا نه لینک زیر


اطلاعات استفاده کننده و سرویس دهنده

لینک زیر هم تمامی اطلاعات خودتون و سرویس دهنده شما رو نمایش میده


چک کردن رتبه کشوری و جهانی 

لینک زیر هم برای نمایش رتبه کشوری وبلاگ هستش
نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


ظریفی می گفت:
فامیل دور با تیم کلاه قرمزی فوتبال بازی کرده و ۲۹ تا گل خورده‌ و یک گل زده‌. با این حال در تعیین برنده بازی! اختلاف نظر وجود دارد!!!

فامیل دور: آقای مجری اینا جر می‌زنن!

مجری: چطور مگه؟!

فامیل دور: آخه آقای مجری ما ۲۹ گل خوردیم و اونا فقط یه گل خوردن! با اینکه ما بیشتر گل خوردیم ولی اونا میگن ما برنده‌ایم. حالا من از شما یه سوال دارم و بعدش دیگه هیچ صحبتی ندارم!

مجری: خوب بگو!

فامیل دور: آقای مجری ۲۹ بیشتره یا یک؟!

مجری: خوب معلومه ۲۹.

فامیل دور: من دیگه حرفی ندارم!

يعقوبي : حالا نميدونم ما برديم يا آمريكا !

نوشته شده در سه شنبه پنجم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


http://komeil.info/wp-content/uploads/2014/11/76.jpg

خیلی از جوانان ایرانی آرزو دارند كه روزی بتوانند خلبان (جنگنده) شوند.
ارتــش جمهوری اسلامی ایران هر ســـاله به­منظور گزینش و جذب نیروهای  خود اعم از زمینی، هوایی، پدافند و دریایی اقدام به برگزاری آزمون می­كند.  برای ورود به دانشگاه هوایی شهید ستاری و خلبان شدن نیز باید از طریق همین آزمون اقدام كرد

برای ثبت نام در این آزمون كه در اردیبهشت انجام می­شود باید از اواخر بهمن تا اواسط اسفند در محل­هایی كه از طرف هیئت گزینش ارتش مشخص می­شود حضور یافت و اقدام به ثبت نام كرد.

بعد از شركت و قبولی در آزمون، طبق لیست اعلام شده باید جهت پشت سر گذاشتن مراحل علمی گزینش در تاریخ مشخص شده به مركز گزینش ارتش در میدان حر تهران مراجعه نمود.

http://komeil.info/wp-content/uploads/2014/11/72.jpg 

مراحل گزینش :

الف) آزمایش پزشكی عمومی (برای همه رشته­ ها):

این آزمایش پزشكی اولین مرحله گزینش بعد از قبولی در آزمون علمی است و برای تمامی رشته­ها می­باشد. این مرحله توسط 9 پزشك باید تأیید شود. در این مرحله هر یك از
پزشك­ها می­توانند به­طور كلی داوطلب را مردود كنند.

موارد مورد معاینه كه باید مُهر آنهــــا در برگه داوطلب باشد عبارتند از:

چشم پزشك:

1-     تشخیص كور رنگی با استفاده از یك تصویر با رنگ­های مختلف كه باید عدد وسط آن را تشخیص داد.

2- دید چشم (علایم چپ، راست، بالا، پایین(

 قلب و عروق

گوش حلق و بینی.

اعصاب و روان: باید بالا تنه لخت باشد دو دست را صاف و رو به جلو نگه داشته و چشم را بست حالا دكتر چند سوال معمولی می پرسد مثل : اسفند را برعكس بگو ، اگر در این حالت دستان شـمـــا بلرزد براحتی شما را رد می­كنند و نمی­توانید مراحل را ادامه دهید.

مغز و اعصا: نگاه كردن به انگشت دكتر در حالی­كه در جلوی صورت شما قرار می­گیرد و به جهات مختلف حركت داده می­شود. ایستادن روی یك پا برای چند لحظه، نگه داشتن
 دست­ها رو به جلو و راه رفتن در  یك خط برای چند قدم به طوریكه پاها جلوی هم قرار بگیرد.

 ارولوژی: این مرحله همزمان با پوست و ارتوپدی در یك ســـالن انجام می­شود . با وارد شدن در سالن باید تمام لباس­های خود را در بیاورید و در یك صف در كنار دیوار بایستید تا پزشكان شمــا را معاینه كنند . دكتر ارولوژ باید آلت تناسلی را معاینه كند تا كسانی را كه خود ارضایی می­كنند مردود كند.

ارتوپد: اشخاصی كه خیلی لاغر یا چاق هستد، پاهای پرانتزی داشته و یا هر گونه مشكل در بدن دارند (جای چاقو ، خالكوبی ، جای عمل جراحی و . . .) به­راحتی مردود می­شوند.

 پوست

  دهان و دندان: در این مرحله اگر چند دندان خراب داشته باشید اشكالی ندارد ولی برای خلبانی وضعیت فرق می­كند كه به موقع توضیح داده خواهد شد.

آزمایش خون و ادرار :

این مرحله، آخرین مرحله آزمایش پزشكی است و كسانی به این مرحله می­رسند كه 10 مرحله فوق را با موفقیت كامل پست سر گذاشته باشند.

ب) تست ورزش برای همه رشته­ ها:

تست ورزش، اولین مرحله بعد از قبولی در مراحل پزشكی است كه شامل دوی 800 متر در كمتر از سه دقیقه و 10 مرتبه بارفیكس است . البته موارد ذكر شده نمره كامل است و اگر كسی نتواند این مراحل را به خوبی بگذارند مثلاً اگر دوی آن بیش از سه دقیقه شد و نتوانست 10 بار بارفیكس انجام دهد، به او نمره كامل داده نمی­شود. در ضمن این مرحله مردودی ندارد. تنها جایی كه داوطلب به طور كامل مردود می­شود، "تست پزشكی" است ولی برای شركت در تست­های تخصصی خلبانی شكاری و بالگرد باید در مراحلی كه نمره دارد مثل ورزش نمره بالا كسب كرد.

http://komeil.info/wp-content/uploads/2014/11/77.jpg 

ج) آزمون كتبی و مصاحبه عقیدتی سیاسی(برای همه رشته ­ها)

بعد از ورزش نوبت به یك آزمون كتبی عقیدن سیاسی است كه شامل سوالات مذهبی و دینی است. همچنین مصاحبه عقیدتی سیاسی نیز انجام خواهد شد.

د) حفاظت اطلاعات (برای همه رشته­ ها)

در این مرحله باید یك پرسشنامه 20 صفحه­ای را بطور كامل و جامع پر كرد كه شامل اطلاعات خود فرد و خانواده درجه یك اوست .بعد از تكمیل پرسشنامه مصاحبه آغاز می­شود و مثلاً از شما می­پرسند انگیزه شمــا از آمدن به این رشته چیست ؟؟ یا اطلاعات سیاسی و تحلیل جامعه یا اگر در خانواده درجه اول (پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ، مادربزرگ،
خاله، عمو، دایی، عمه) سفر خارج از كشور داشتند و سابقه كیفری یا هر گونه مشكل دیگر  باید به صورت كامل توضیح داد.

در این مرحله تمـــــــــامی مراحل آزمون (به­جز خلبانی شكاری و بالگرد) تمام شده اســــــــت.

داوطلبانی كه می­خواهند رشته خلبانی را انتخاب كنند باید متظر بمانند تا نمراتشان كه در مراحل حفاظت اطلاعات، عقیدتی سیاسی و ورزش كسب كرده­اند اعلام شود تا مشخص شود آیا مجاز به انتخاب رشته خلبانی هستند یا خیر. البته لازم به ذكر است نمرات به داوطلب اعلام نمی­شود بلكه فقط مجاز بودن یا نبودن آن اعلام می­شود.

كسانی كه مجاز به انتخایت رشته خلبانی شده­اند باید همراه با نمایندگان نیروهای هوایی به بیمارستان بعثت بروند تا آزمایش­های تخصصی انجام شود. این آزمایش­ها به شرح ذیل است:

-1 دندان: اولین مرحله و یكی از مراحل مهم است به­طوریكه بعد از این مرحله، معمولاً داوطلبان به یك سوم كاهش می یابند . در این مرحله حتی اگه یك دندان خراب یا پركرده داشته باشید مردود می­شوید. البته یك خرابی بسیار ریز  بستگی به نظر  پزشك دارد.

-2 اعصاب و روان : باید بالا تنه لخت باشد دو دست را صاف و رو به جلو نگه داشته و چشم را بسته . حال پزشك چند سوال معمولی می پرسد مثل همان روز اول ولی باحساسیت و سختگیری بیشتر.

3 -چشم : حتما باید دید هر دو چشم 10 از 10 باشد. تعیین دید نیز با استفاده از دستگاه انجام می­شود. درون این دستگاه از A تا H نوشته شده است و جلوی هر كدام از این حروف از 1 تا 6 قرار دارد هر حرفی را كه دكتر گفت شما باید بگویید كدام یك از اعداد نوشته شده در جلوی آن حرف برجسته است البته تشخیص این برجستگی بین 6 گزینه كار ساده­ای نیست و خیلی از داوطلبان نمی­توانند این مرحله را پشت سر بگذارند و مردود می­شوند.

همچنین در این مرحله قطره­ای در چشم ریخته ­شده و بعد از پنج دقیقه چشم توسط چشم پزشكی معاینه می­شود.

- 6 شنوایی سنجی: در یك اتاق تاریك باید صداها و جهات آن را تشخیص دهید.

-7  گوش، حلق، بینی

 -8 ارتوپدی:مراحل ارتوپدی، پوست، نورولوژ و جراح ارولوژی پست سر هم و در حالتی كه تمام بدن باید لخت باشد انجام می شود (البته در این مرحله با شورت) كسانی كه لاغر یا چاق بوده و یا حالتی در بدن آنها وجود دارد و مشكل خاصی مثل برآمدگی سینه یا هر مشكل دیگر داشته باشند مردود می­شوند.

-9  پوست

 -10 نورولوژی

-11 اورولوژی: در این مرحله تمام بدن باید لخت باشد تا پزشك بتواند آلت و مقعد داوطلب را معانیه كند .

12 -اسپیرومتری : همان تست تنفس است كه با استفاده از دستگاه انجام شده و حجم تنفسی داوطلب محاسبه می­شود.

13- نوار مغز

14- نوار قلب

15- سی تی اسكن از سر

16- آزمایش خون

17- پزشك داخلی : با در دست داشتن تست اسپیرومتری ، نوار قلب و مغز و جواب آزمایش خون باید به پزشك داخلی مراجعه كرد تا پزشك داخلی آزمایش­ها را توسط پزشكان متخصص تأیید كند.

بعد از تأئید نهایی كار به اتمام می­رسد و باید منتظر جواب نهایی ماند كه بستگی به ظرفیت دارد. یعنی با قبولی در مراحل مختلف و با این­كه فرد صلاحیت ورود به دانشگاه خلبانی را دارد ولی اگر ظرفیت پر شده باشد مجبور می شود در رشته­های دیگر مثل ناوبری (كمك خلبان) یا مراقبت پرواز تحصیل كند.

امـــــــــــــــــــا بعد از قبول شدن نهایی  . . .

http://komeil.info/wp-content/uploads/2014/11/74.jpg

از آنجایی كه تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه­های افسری باید دوره آزموشی نظامی را بگذرانند و بعد از آن شروع به تحصیل كنند، قبول شدگان نهایی در محلی كه از طریق مراجع مربوطه اطلاع داده می­شود برای گذراندن این دوره اقدام می­كنند.

این دوره نظامی شرایط خاص خودش را دارد و فرد داوطلب زندگی در شرایط سخت را به مدت دو ماه تجربه می­كند. بعد از اتمام دوره نیز، داوطلبین در محضر فرمانده مظم كل قوا و قرآن كریم سوگند یا كرده و سردوشی می­گیرند.

دوره رزم مقدماتی در نیروی هوایی با حضور دانشجویان هر چهار دانشگاه ارتش و تحت نظارت مستقیم ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به مدت 12 هفته یعنی سه ماه طول می­كشد  كه دو ماه از آن در مركز آموزش تكاور نیروی زمینی ارتش و یك ماه آخر كه فقط تمرین مراسم سردوشی می­باشد، دانشجویان در دانشگاه­های مربوط به خودشان مستقر خواهند بود. پس از دریافت سردوشی نیز تحصیل در دانشگاه هوایی شهید ستاری آغاز
 می­شود.

این دانشگاه در سال 1368 به همت امیر سرلشكر خلبان شهید منصور ستاری در نزدیكی مهرآباد و پایگاه هوایی یكم تأسیس شد.

http://komeil.info/wp-content/uploads/2014/11/75.jpg
 

رشته­ها  و دانشكده­های موجود :

* دانشكده پرواز: این دانشكده به دو گروه خلبانی ناوبری و گروه مراقبت پرواز تقسیم
می­شود و سه رشته خلبانی، مراقبت پرواز و ناوبری را پوشش می­دهد.

* دانشكده مدیریت: این دانشكده مربوط  به رشته­های مدیریت دولتی و مدیریت بازرگانی است.

* دانشكده تكنولوژی فرماندهی و كنترل هوایی: عنوان كلی رشته­های این دانشكده كه در سال­های دور به آن دانشكده پدافند نیز می­گفتند ، تكنولوژی فرماندهی  و كنترل هوایی است اما سه گرایش دارد كه ترتیب اهمیت و ارشدیت عبارتند از:

الف ) كنترل شكاری ***

ب  ) عملیات موشك **

ج) اطلاعات عملیات *

* دانشكده هوافضا: در این دانشكده، افسران تعمیر و نگهداری هواپیما و هوافضا تربیت
می­شوند.

* دانشكده  برق: این دانشكده رشته برق با دو گرایش قدرت و مخابرات را پوشش می­دهد.

* دانشكده علوم پایه: در این دانشكده دروس عمومی رشته­های مهندسی نظیر انواع
فیزیك، ریاضی، آزمایشگاها ، معادلات دیفرانسیل و ... تدریس می­شود.

*دانشكده معارف اسلامی: در این دانشكده دروسی عمومی مصوب گروه معارف نظیر اندیشه اسلامی 1 و 2 ، ریشه­های انقلاب، اخلاقی اسلامی و ... تدریس می­شود.

* دانشكده زبان­های خارجه: در این دانشكده دروس عمومی و اختصاصی زبان هر رشته تدریس می­گردد.

امكانات:

در طول تحصیل دانشجویان دانشگاه به  صورت شبانه­روزی هستند و كمك هزینه تحصیلی هم دریافت می كنند و می­توانند از امكانات موجود از جمله : سالن سینما، اینترنت، استخر شنا، باشگاه بدنسازی، زمین چمن و ... استفاده كنند.

در محیط دانشگاه هر دانشجو باید به شیوه عمومی مصوب ارتش به دانشجوی ارشدتر احترام بگذارد كه سرپیچی یا سستی در چنین مسائل همواره شخص ارشدتر را در موضع غالب قرار داره و به ضرر پایین دست تمام خواهد شد.

اما تمام این زحمت­ها و خستگی­ها با اولین "تیك.آف" به فراموشی سپرده می­شود.

نوشته شده در جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
http://portal.farsedu.ir/Portal/channels/FcKUploadedFiles/fa/2180/Images/scan00043.jpg

چرا نه تلفظش آسان است اما گفتنش سخت؟

کلمه نه یکی از کوتاهترین و ساده ترین کلمات برای تلفظ در فارسی است.

اما دقیقا همین کلمه، به زبان آوردنش سخت است.

وقتی میخواهیم به دیگران نه بگوییم، می ترسیم که احساسات شان را جریحه دار کرده

یا ناامیدشان کنیم یا حتی بدتر، دیگر دوست مان نداشته باشند.

در این مورد هم مثل همه کارهای دیگر، با تمرین مهارت بیشتری پیدا خواهید کرد.

برای اینکه نه گفتن برای تان راحتتر شود، این راهکارها را امتحان کنید.


1 - کلمه ممنونم را اضافه کنید

با اینکه کلمه «نه» به تنهایی خیلی خشن است اما اضافه کردن یک ممنونم،

آن را بسیار دلپذیرتر میکند.

وقتی از شما میخواهند کاری را انجام دهید که نمیخواهید،

از طرف مقابل برای اینکه به فکر شما بوده تشکر کنید.


مثال: نه ممنونم اما خیلی خوشحالم که من را برای همراهی دخترت به شهربازی انتخاب کردی

2 - یک برنامه دیگر پیشنهاد دهید

وقتی کسی از شما میخواهد کاری را انجام دهید که چندان رغبتی به آن ندارید،

کار دیگری را پیشنهاد دهید که میتوانید برای او انجام دهید.


مثال: متاسفم نمیتونم هفته دیگه از پسرت نگهداری کنم اما اگه دوست داشته باشی

میتونم از دوستانم بپرسم که وقت این کار را دارند یا نه


3 - وقت بخواهید

به جای اینکه فورا بگویید بله (و بعد بخاطر آن پشیمان شوید)،

از طرف مقابل بخواهید چند روز به شما وقت بدهد که فکر کنید.


مثال: خوشحال میشم کمکت کنم هفته دیگه انباری خونتو تمیز کنی

اما نمیدونم برنامه هفته دیگم چیه. میتونم بعدا بهت خبر بدم؟


4 - بگویید که نیاز ندارید

به جای اینکه بخاطر خوردن لازانیایی که خواهرشوهرتان مدام تعارف تان میکند ،

خودتان را اذیت کنید، بگویید که سیر شده اید.


مثال: الان سیر شدم ولی بدم نمیاد کمی با خودم ببرم خونه که بعدا بخورم

5 - ساده بگیرید

گاهی وقت ها مودبانه ترین راه برای «نه» گفتن این است که خیلی ساده بگویید «نه»!

بدون هیچ توضیحی.


مثال: متاسفم، نمیتونم

مهمترین چیزی که باید بفهمید این است که گفتن «نه» کار زشت یا خودخواهانه ای نیست.

درواقع اگر زیاد بله بگویید، ممکن است سلامت احساسی و جسمی

خودتان را به خطر بیندازید و وقت کمتری را بتوانید صرف رسیدگی به کارها

و اهدافی که برای خودتان مهم است صرف کنید.

ناتوانی برای نه گفتن همچنین ممکن است سطح استرس شما را هم بالا ببرد.

براساس وبسایت کلینیک مایو ، افراد باید قبل از متعهد شدن به انجام کاری میزان

بله گفتن هایی که موجب استرس میشود را در نظر بگیرند.


اگر نه گفتن برایتان سخت است، بعضی از این روش های مودبانه را امتحان کنید.

حتی میتوانید با یکی از دوستان نزدیک تان این کار را تمرین کنید.


نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميلشکر نعمت

خداوند در قرآن کریم خطاب به انسان ها می فرماید: «مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم و مرا سپاس گویید و ناسپاسی نکنید». امام علی علیه السلام نیز سپاس گزاری از نعمت ها و فراهم آوردن موجبات خشنودی خدا را، نخستین حق از حقوق خدا می داند. هوای پاک، هوایی است که خداوند با توجه به نیاز انسان ها و دیگر موجودات زنده روی زمین، برای حیات آنها خلق کرده است. خدا با آفرینش انسان ها، حیوانات و گیاهان، عوامل تولید کننده هوای پاک را به وجود آورده، برای هر یک از این موجودات شرایط زیست سالم را فراهم کرده است. آفرینش جوّ زمین به گونه ای که هر یک از موجودات بتوانند نیازهای خود را برطرف سازند، از جمله نعمت هایی است که خداوند به مخلوقات ارزانی داشته است. بنابراین، شکر این نعمت ها بر ما واجب و لازم است و آلوده نکردن این هوای سالم و طبیعی، خود نوعی شکر این نعمت به شمار می آید.

پاسخ به یک سؤال

هنگامی که چندی از شهر و دغدغه های آن دور می شویم و قدم در طبیعت پاک و باصفای روستا می نهیم، دلمان می خواهد همه سلول های بدنمان سلول های تنفسی شوند تا از هوای پاک روستا بهره ببریم. درختان بلندی که شاخه هایشان را به دنبال وزش آرام نسیم به این سو و آن سو می فرستند، آسمان آبی، صدای خوش جویبارها و رقص گندمزارها در باد، همه نشان از وجود خدایی دارند که تمامی آفرینش را مسخر انسان کرده است. او هوای پاک را آفرید تا انسان و دیگر موجودات از آن بهره برند و شکرش را به جای آورند. اما آیا از خود پرسیده ایم اگر آفرینش این همه دقیق نبود و هوای پاک برای تنفس موجودات آفریده نمی شد، چه پیش می آمد؟ پس چرا با دستان خود هوای پاک را آلوده کنیم و از نعمت خداوند استفاده بهینه نکنیم.

رعایت حقوق دیگران

هوا، لازمه حیات است و نیاز به آن بیش از آب و غذاست. در اهمیت هوا همین بس که آدمی می تواند بدون غذا چند روز یا چند هفته زندگی کند، ولی بدون هوا چند دقیقه بیشتر نمی توان زنده بود. استفاده از هوای پاک و سالم، از جمله حقوق طبیعی انسان هاست. امام علی علیه السلام می فرماید: «خداوند پاک حقوق مردم را بر حقوق خود مقدم داشت. پس هر که حقوق بندگان خدا را رعایت کند، حقوق خدا را رعایت کرده است». آلوده نکردن هوا، یعنی رعایت این حق از حقوق طبیعی مردم که رضایت خدا و رعایت حقوق او را در پی دارد. همان گونه که دوست داریم در هوای پاک و عاری از هرگونه آلودگی نفس بکشیم، باید برای دیگران نیز همین را بپسندیم و از آلوده کردن هوا بپرهیزیم.

نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
مدیریت وب سایت یک شغل پردرآمد است، با توجه به این که سرمایه گذاران زیادی وارد حوزه اینترنت شده اند و دانش کمی از مدیریت وب سایت دارند نیازمند یک مدیرسایت حرفه ای برای کسب و کار خودشان هستند. در این مقاله تمامی موارد تجربه شخصی من هستند و با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید اشتباهات مدیریت سایت را به کمترین ممکن برسانید.

نکته مهمی که در باره مدیریت سایت باید بدانید این است که در چارت سازمان‌ها مدیریت سایت همواره مستقیماً با مدیر شرکت در تماس است و در مورد کسب و کار های آنلاین بیشترین تماس از سوی مدیریت شرکت و اعضای هیئت مدیره با مدیرسایت است.

مدیر سایت وظیفه مهمی دارد باید بتواند تیم فنی خوبی را تشکیل دهد، هماهنگی لازم با تیم تولید محتوا را داشته باشد، مسائل فنی را بررسی و پیاده سازی و یا برای آن برنامه ریزی کند و از همه مهم‌تر به مدیریت شرکت گزارشات لازم را ارائه کند.

مدیرسایت وظیفه اش مدیریت سایت است نمی‌توان با شرایط دیگر کاری یکسان دانست و اصلاً قابل قیاس نیست و هرگونه نشان دادن شباهت آن با دیگر مدیریت کسب و کار ها بسیار بسیار اشتباه است.

اما کارهایی که شما باید به عنوان مدیر یک وب سایت انجام دهید:

1- مدیریت تیم فنی:

teamمسلماً وظایف مدیر یک وب سایت آنقدر زیاد است که نباید خودش وارد مسائل فنی مانند برنامه نویسی و مدیریت سرور باشد. ولی باید نصبت به تمامی مسائل فنی سایت آگاهی کامل داشته باشد.

بنابراین کار مهمی که باید مدیر یک سایت انجام دهد مستند سازی در زمینه مسائل فنی است.
شما به عنوان مدیر یک وب سایت باید به مدیریت شرکت پاسخگو باشید. پس بهترین کار ممکن مستند سازی همه چیز است.
رمز های سایت باید در اختیار افراد محدودی باشد و به صورت گروه بندی و مدیریت شده باشد. برای این کار می‌توانید از نرم افزار www.keepassx.org/ استفاده کنید. این نرم افزار به صورت امن تمامی رمز های شما را به همراه توضیحات مدیریت شده نگه داری می‌کند.
محل نگه داری رمز های سایت (آن رمز های بسیار پیچیده) نباید ذهن شما باشد. گروه های مختلف را ایجاد کنید و به هر یک از اعضای تیم فنی رمز مناسب خودشان را ارائه کنید.

در گام بعدی مستند سازی باید تمامی کد های نوشته شده در سایت دارای راهنما باشند. باید فرض شما ب این باشد که اگر فردی از تیم فنی شما رفت و فرد دیگری آمد با مطالعه مستندات فنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تیم ملحق شده و کار را آغاز کند.
اگر از CMS استفاده می‌کنید باید مرتب سایت را به آخرین نگارش نرم افزار بروز رسانی کنید. و مسائل امنیتی را همواره چک کنید.
همچنین سرور سایت را همواره بررسی کنید تا آن هم از آخرین به‌روزرسانی‌ها برخوردار باشد.

2- مدیریت تیم تولید محتوا:

هر سایتی نیازمند تیم تولید محتوا است. شما به عنوان مدیرسایت باید تیم تولید محتوا را مدیریت کنید. در محصول تکنیک‌های تولید محتوا به طور کامل گفتیم که چگونه محتوایی بنویسید که توسط گوگل جریمه نشده و از همه مهم‌تر رتبه خوبی در گوگل داشته باشید.
شما باید تیم تولید محتوا را آموزش دهید و یا به دوره ها آموزشی ارسال کنید تا بتوانند محتوای مورد قبول کاربران را بنویسند.
همان طور که می‌دانید جمله معروفی است که می‌گوید محتوا پادشاه است. بنابراین بخش تولید محتوا کارشان بسیار حساس است.

3- تفکر در زمینه توسعه سایت

شما به عنوان مدیرسایت و فردی که وظیفه اش مدیریت سایت است. باید آینده کسب و کار و رقیبان را بررسی کنید و پیشنهادات مناسب را به مدیران شرکت بدهید. توجه داشته باشید که شما یکی از افراد مهم و کلیدی هستید که داخل کار های سایت هستید و از همه چیز خبر دارید.

4- برگزاری جلسات داخلی با تیم به صورت منظم

به عنوان مدیرسایت باید هر هفته جلسات داخلی با تیم فنی و تولید محتوای خودتان داشته باشید و نظرات آنان را گرفته مشکلات فعلی را برطرف کنید. از تیم خود گزارش بخواهید از ان‌ها گزارش‌های روزانه و یا هفتگی بخواهید و در جلسات بر روی کار های انجام شده بحث کنید.

5- ایجاد رابط کاربرپسند

شما مدیر وب سایت هستید و بنابراین کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند در حقیقت مهمانان شما هستند. با خودتان همواره فکر کنید که چگونه می‌توانم شرایطی را برای آن‌ها فراهم کنم که از بودن در سایت لذت ببرند. چگونه آن‌ها را به صفحات دیگر سایت هدایت کنم. چگونه آن‌ها را راضی کنیم تا عضو سایت ما بشوند و این که چگونه به آن‌ها خدمات و محصولات خودمان را بفروشیم.

شما باید این سؤال‌ها را همواره در ذهن خود و بر روی کاغذ داشته باشید و در جلسات از تیم خودتان بپرسید که چگونه کاربران را در سایت راضی نگه داریم. (پیشنهاد می‌کنم مقاله افزایش نرخ تبدیل را مطالعه کنید).
بسیاری از کاربران حتی باید فیلد اضافه ممکن است از خرید منصرف شوند بنابراین شما باید یک سیستم حرفه ای خرید را در سایت داشته باشید تا بتوانید شرایطی را فراهم کنید تا کاربر در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سایت خرید کند.

6- معرفی خدمات و محصولات به کاربران

3_products_servicesدر سایت خودتان باید به خوبی خدمات و محصولات را در دید مشتری قرار دهید. در سایت باید شرایطی را فراهم کنید تا مانند یک مغازه که فرد وارد می‌شود و فروشنده شما به معرفی محصول می‌پردازد، سایت شما نیز خدمات و محصولات شما را معرفی کند.
برای این کار می‌توانید از ویدئو و صوت استفاده کنید تا کاربران با خدمات و محصولات و یا حتی نحوه خرید از سایت شما مطلع شوند.
می‌توانید از محصولات خودتان کاتالوگ‌های الکترونیکی بسازید و آن‌ها را در اختیار کاربران سایت خودتان قرار دهید.

7- جمع آوری اطلاعات مخاطبین سایت

در این 4 سالی که تحلیل و آنالیز فروشگاه های اینترنتی را انجام می‌دهم متوجه شدم که نرخ بازگشت بسیاری از این سایت‌های 13% است. یعنی 87% کاربران تازه وارد هستند (در یک بازه 6 ماهه) و فقط 13% آن‌ها مجدداً به سایت باز می‌گردند. بنابراین شما باید در سایت خودتان شرایطی را فراهم کنید تا اطلاعات کاربران را جمع آوری کند.

برای این کار می‌توانید از سیستم‌های مدیریت ایمیل استفاده کنید و در ازای ارائه کاتالوگ محصولات و و یا راهنمای خرید یک کالا نام و ایمیل خودشان را به شما بدهند. در این شرایط می‌توانید آن‌ها را با خبرنامه های خودتان به سایت بازگردانید.

urlشما با روش‌های زیر می‌توانید اطلاعات کاربران را جمع آوری کنید:
• عضویت در سایت (بد ترین روش ممکن)
• عضویت در خبرنامه
• ارائه محصول رایگان و دریافت ایمیل
• دریافت تخفیف‌ها در ازای ایمیل
• دریافت موبایل از طریق سامانه های پیامکی
• اگر شما مورد دیگری را می‌دانید در بخش نظرات اعلام کنید.

8- تحلیل داده های آماری سایت

یکی از شیرین ترین کارهایی که صاحب سایت انجام می‌دهد مشاهده آمار داده های سایت است.
البته نه این که فقط آمار سایت را مشاهده کنیم. اطلاعاتی که سیستم‌های آماری در اختیار ما قرار می‌دهند مانند نتیجه آمار گیری کشوری است. اینکه که کل بازدید کنندگان ما چه تعدادی هستند زیاد مهم نیست.
مهم این است که بررسی کنیم چرا آن‌ها خرید نمی‌کنند.
در آموزش‌های آینده به شما خواهم گفت که چگونه این داده های آماری سایت را تحلیل کنید و شرایط را طوری تغییر دهید تا فروش شما افزایش یابد.

9- پشتیبان گیری از محتوای سایت

backup-vaultشما مسئول سایت هستید و باید نصبت به هر اتفاقی در سایت پاسخگو باشید. بنابراین برای این که جلوی هر نابودی اطلاعات گرفته شود علاوه بر رعایت مسائل فنی باید یک سیستم منظم پشتیبان گیری از سایت خودتان داشته باشید.
معمولاً برای سایت‌های تجاری پشتیبان گیری 3 و یا شش ساعته پایگاه داده و پشتیبان گیری فایل‌های سایت به صورت 24 ساعت یک‌بار انجام شود.
نکته مهم این است که اطلاعات پشتیبان گیری نباید در داخل سرور سایت شما قرار داشته باشد. شما باید یک هاست و یا سرور پشتیبان گیری امن داشته باشید. تا در صورت خرابی سرور سایت با بالا آوردن سرور جدید اطلاعات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برگردانید.

10 – کاربر ویژه

این یک نکته مهم است که شما باید حتماً به آن توجه داشته باشید و آن هم قرار دادن بخشی از کاربران در بخش ویژه و ارائه خدمات ویژه به آنان است.
وقتی کاربری عضو می‌شود و به جمع کاربران سایت شما می‌پیوندد شما باید خدمات ویژه ای را برای آن‌ها طراحی کنید تا زمانی که وارد می‌شوند مانند یک مهمان VIP با آنان برخورد شود.
در دنیای امروز علمی پدید آمده به نام gamification یا بازی سازی فرایند کسب و کار.
یکی از مهم‌ترین منابع درآمد وب سایت شما می‌تواند از بازی سازی یک فرایند در سایت باشد. فرد وارد سایت آموزشی شده و شروع به گذراندن دوره های آموزشی بکند و شروع به دریافت امتیاز و مدال کند و مدام دوره های آموزشی بیشتر شود. در این شرایط کاربر مدام به سایت سر میزند تا امتیاز بیشتری کسب کند.
همین کار را فروش گاه های اینترنتی معروف برای نقد و بررسی کالا ها در ازای دریافت امتیاز ارائه می‌کنند.
شما باید شرایطی را فراهم کنید تا کاربران مجدداً به سایت برگردند و از خدمات سایت استفاده کنند.

11- جذب ترافیک به سایت

online_trafficشما به عنوان مدیرسایت باید همواره در جستجوی منابع ترافیک جدید برای سایت خودتان باشید.
باید کاری کنید تا کاربرانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند به سایت شما هدایت شوند.
مهم‌ترین کار ها برای جذب ترافیک موثر:
• بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو.
• فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی.
• ایمیل مارکتینگ.
• بازاریابی ویروسی.
• بنر های تبلیغاتی.
• سیستم تبلیغات کلیکی.
• خبر گذاری‌ها.
• آگهی در سایت‌های مرتبط.
• شما پیشنهاداتان را در بخش نظرات بنویسید.

نوشته شده در دوشنبه بیستم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.yaaghubi.com/wp-content/uploads/2014/09/KOMEIL-o-KUDAKESTAN-copy-copy.jpg

تفاوت‌های رفتاری دختربچه‌ها و پسربچه‌ها
به‌طور کلی پسر‌ها و دختر‌ها با توجه به طبیعت و جنسیت‌شان ممکن است رفتارهای کاملا متفاوتی داشته باشند، اما نه به این معنی که هر دختر و پسری حتما تفاوت بسیار زیادی با هم دارند و ضرورتا از الگوهای معمول جنسیت خود پیروی خواهند کرد.

معمولا دختربچه‌ها زود‌تر از پسربچه‌ها راه می‌افتند و حتی مهارت بهتری در کنترل تحریکات روده‌ای و مثانه خود دارند. علاوه بر این، نسبت به پسر‌ها اجتماعی‌تر هستند و در یک سال اول تولد بیشتر با اطرافیان رابطه برقرار می‌کنند و رفتار دوستانه‌تر و آرام‌تری نشان می‌دهند درحالی که پسر‌ها بیش از احساسات دیگران به داشته‌ها و وسایل‌شان توجه نشان می‌دهند زیرا آن‌ها ترجیح می‌دهند در خودشان به مکاشفه بپردازند تا احساسات جمعی را درک کنند.

 

بقيه در ادامه مطلب

 

نوشته شده در شنبه هجدهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
http://www.yaaghubi.com/wp-content/uploads/2014/05/Untitled-1931475.jpg
 
کوه پیمایی یکی از آن فعالیت‌هایی است که در مورد کاهش وزن، قطعا نمی‌توانیم درباره‌ی آن بزرگ نمایی کنیم.
تنها چند ورزش می‌توانند به شما کمک کنند تا همانند کوه پیمایی به راحتی وزن کم کنید، ورزش‌هایی که تقریباً گارانتی می‌کنند که تناسب اندام پیدا می‌کنید!

بقيه در ادامه مطلب

 

نوشته شده در شنبه هجدهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

من معتقدم در زمان آشنایی باید مواردی را که ممکن است در زندگی آینده مشکل ساز شود را

جستجو و در صورت حل آن اقدام کنيم

و چنانچه موضوع لاینحل باشد هر چه سریع تر به رابطه عاطفی پایان داد .

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد باید بر رابطه تجدید نظر کرد .ادامه در بقيه مطلب

نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

گاهی به سوءتفاهم شبیه است و گاهی دل را بیشتر می لرزاند و به ارتباطی کاملاً عاطفی تبدیل می شود. شاید تصور کنید شما با دیگران فرق می کنید و حتی اگر قانون های رابطه با همکاران را نادیده بگیرید. می توانید به خط قرمزها وفادار شوید و همیشه یک عضو بی حاشیه در اداره تان باقی بمانید اما ماجرا همیشه این طور پیش نمی رود. به نظر من در بسیاری مواقع ، صمیمیت از دل نزدیکی بیرون می آید و اگر حد و مرزهای نزدیک شدن به همکار را نشناسید، ممکن است درگیر کلاف پیچیده ای شوید که هم رابطه کاری و هم زندگی خصوصی تان را ویران می کند.

شما باید ، این ۹ نکته را جدی بگیرید.


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

در اینجا قصد داریم به معرفی 10 میوه مفید و مؤثر در پیشگیری و درمان جوش و آکنه بپردازیم، البته به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر میوه ها حاوی ویتامین های ضروری و مواد معدنی لازم هستند و این، بدان معنی نیست که روزانه باید همه آنها را مورد مصرف قرار داد.

سیب

سیب دارای آنزیم پکتین است که سموم موجود در معده را پاکسازی می کند. از طرفی، پوست سیب دارای آنتی اکسیدان هایی است که نه تنها پوست انسان را جوان نگه می دارند بلکه از پیشرفت آکنه نیز جلوگیری می کنند.

بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

فرا رسیدن ماه محرم « ماه پیروزی خون بر شمشیر »

و اثبات مردانگی در برابر عهدی که با امام خود بستند ، تسلیت باد ...


  از لج بعضی ها هم که شده بلند بگو [ مرگ بر آمریکا ]

نوشته شده در جمعه دهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

شد خزان گلشن آشنایی بازم آتش به جان زد جدایی

عمر من ای گل طی شد بهر تو واز تو ندیدم جز بد عهدی و بی وفایی

با تو وفا کردم تا به تنم جان بود عشق و وفاداری با تو چه دارد سود

آفت خرمن مهر و وفایی نو گل گلشن جور و جفایی

از دل سنگت آه دلم از غم خون بیند روش بخت همین است

از جام غم مستم دشمن می پرستم تا هستم

تو و من در بین چمن چون گل خندانت مشقی بر گریه ی من

با دگران در گلشن نوشی می من ز فراغت ناله کنم تا کی

تو و می چون لاله کشیدن ها من و چون گل جامه دریدن ها

ز رفقیبان خاری دیدن ها

دلم از غم خون کردی چه بگویم چون کردی

دردم افزون کردی

برو از مهر و وفا عاری برو ای عاری ز وفا داری

بشکستی چون گل برگ عهد مرا

دریغ و درد از عمرم که در وفایت شد حیف

ستم به یاران تا دم جفا به عاشق تا می

نمی کنی ای گل یک دم یادم که همچو اشک از چشمت افتادم

تا که بی تو بود از غم خون دل من آه از دل تو

گرچه ز محنت پرم کردی با غم و حسرت یارم کردی

مهر تو دارم باز

بکن ای گل با من هرچه توانی ناز هر چه توانی ناز

کز عشقت می سوزم گل

دانلود آهنگ


پايگاه اينترنتي كميل

نوشته شده در پنجشنبه نهم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

کافیه یه روز اتفاقی یه جوراب سوراخ بپوشی،

 اگه شده اتوبان رو موکت کنن،

 یه جوری میشه که تو مجبور شی کفشتو دربیاری...!!!


نوشته شده در چهارشنبه هشتم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

از بعضیا میپرسی اسم بچه تونو چی گذاشتید ؟

یه چیزی میگن که مجبور میشی بعدش بپرسی به سلامتی حالا

دختره یا پسر !؟


نوشته شده در چهارشنبه هشتم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

هو هما هم

هی هما هن

انتَ انتما انتم

انتِ انتما انتن

اَنا نحن . . . !!!

نصف دوران تحصیلیمون واسه یاد گرفتن اینا هدر رفت ...

آخرم نفهمیدیم کجا به درد میخورن !!!

 

دعاي شفاي عاجل براي مسئولين آموزش و پرورش ايران

فراموش نشه !

 

نوشته شده در چهارشنبه هشتم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

در فرهنگ عامه به عنوان خوش ترین دوران زندگی جا افتاده است. دورانی که فلسفه به وجود آمدنش شناخت بیشتر است اما هیجان در آن غلبه دارد. بخشی از اشتباهاتی که در این دوران اتفاق می افتد و گاهی تا آخر عمر گریبانگیر دو طرف می شود، به خاطر همین هیجان زدگی هاست.
بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در شنبه چهارم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


  تـوصيه چـهل گانه بـرای داشتن خـانواده ای بـي نظیر1. در هر شرایطی آرامش خانواده را حفظ کنید.

۲. سعی کنید غیر از روابط خانوادگی، دوست، همکار، همکلاسی، مشاور و حامی برای یکدیگر باشید.

۳. بیماری، درد یا ناراحتی خود را پنهان نکنید.


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


منافع کوتاه و دراز مدت جسمی، روحی، و روانی حاصل از تنفس عمیق را هرگز نادیده نگیرید. نفس عمیق کشیدن به طور آرام و درست، منافع زیادی دارد و آرامش حاصل از آن وصف ناپذیر است و نتایج به دست آمده از این تحقیق حیرت آور. قلب شما، ریه‌ها، سیستم مصونیت بدن، حس و حال و حوصله شما همگی می‌توانند در اثر نفس عمیق‌، آرام و درست واز کیفیت خوب و بهره‌وری بهتر و بیشتری برخوردار شوند.

یافته‌های گزارش فوق در زمان و شرایطی اعلان شده که تحقیقات پزشکی بیشتری برای شناختن منافع فزون‌تر آن همچنان ادامه دارد. شما اگر هر روز پنج تا ده دقیقه وقتتان را با تمرکز لازم و حضور ذهن صرف تنفس عمیق بکنید، به نتایج خوبی که در این گزارش آماده است خواهید رسید.
کلینیک پزشکی کلیولند اخیرا نتایج آزمایشات و بررسی‌های انجام گرفته روی 300 نفر داوطلب را اعلان کرده. طبق گزارش منتشر شده در روزنامه رسمی، در این آزمایش افراد داوطلب برای مدتی از طریق اینترنت در یک برنامه تحت عنوان برنامه مدیریت و کنترل استرس‌ها از طریق مدیتیشن و تنفس عمیق شرکت کرده‌اند.
مشاهدات و برداشت‌های این آزمایش پزشکی نشان داده حدود بیست پنج درصد از میزان استرس افراد شرکت کننده در این آزمایش کم شده. این نتیجه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. وقتی از شدت استرس‌ها کم بشود، افراد می‌توانند توجه و کنترل‌های لازم را در مورد بیماری‌های قلبی، چاقی، دیابت، سردردهای مزمن، افسردگی، خشم و عصبانیت‌های آنی، کم خوابی یا بخوابی، و عوارض سالمندی به کار ببرند.

اگر شما فکر می‌کنید که نسبت به حالت و روش تنفس معمول خود به ندرت توجه کرده‌اید، شما تنها نیستید. خیلی از مردم این مشکل را دارند. وقتی تنفس شما به طور آرام و صحیح انجام نگیرد، حدود یک سوم ظرفیت ریه‌های شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در این حالت شما بعضی اوقات به طور خمیده یا به صورت قوز کرده راه می‌روید یا می‌نشینید، رانندگی می‌کنید، پشت میز کامپیوتر می‌نشینید، و سرانجام در این حالت‌ها قسمت پایین ریه‌ها کاملاً به کار گرفته نمی‌شود و دم و باز دم به طور کامل انجام نمی‌گیرد.

یک نکته مهم دیگر اینکه، ریه‌های شما خانه یا مرکز صدها مویرگ کوچک خونی است که کمک می‌کند اکسیژن هوا از طریق دمیدن هوا به داخل جریان گردش خون برسد و گاز کربنیک موجود در ریه‌ها از طریق باز دم به بیرون خارج شود.
تنفس معمولی یا سطحی و نه درست موجب می‌شود شما از تاثیر آرام گرفتن اعصاب در اثر فعال شدن عضلات بین ریه و قسمت پایین شکم (دیافراگم) بهره صحیح و لازم را نبرید.
با بالا و پایین رفتن اجزای مرتبط با عمل تنفس عمیق، به شما کمک می‌کنید سیستم گردش خون با اکسیژن انرژی دهنده پر بشود و جریان واکنشی انرژی آرامش بخش برای بدن فعال شود؛ و شاید به همین دلیل باشد که تجربه‌های مفید مربوط به تمرین تنفس عمیق همواره با مدیتیشن و یوگا ثابت کرده فشار خون پایین می‌آید، علائم نفس تنگی بهبود پیدا می‌کند، تشویش و اضطراب و درد سینه آرام می‌گیرد، و افراد مبتلا به دیابت قادر می‌باشند قند خونشان را کنترل کنند.

مدارک حاصل از این تحقیق نشان می‌دهد آرام نفس کشیدن می‌تواند تولید امواج آلفا در مغز را بهبود بخشد و شما را در حالت ریلکس و هوشیار و آرام قرار دهد.

پنج تا ده دقیقه نفس عمیق طبق دستور زیر حداقل یک بار در آغاز روز، قبل از پایین آمدن از تختخواب، و یک بار قبل از رفتن به خواب می‌تواند دگرش و نشاط معجزه آوری در وضعیت روحی، روانی، و جسمی شما ایجاد کند. روش صحیح نفس عمیق کشیدن به شرح زیر می‌باشد:
روی یک صندلی راحت بنشینید یا بروی پشتتان دراز بکشید، بدنتان را ریلکس کنید، چشم‌ها را ببندید و به آرامی دست راست را روی سینه و دست چپ را روی شکم ناحیه ناف قرار بدهید و شروع کنید با بینی نفس بکشید طوری نفس بکشید (دمیدن) که شکم و دست چپ به راحتی و آرامی به سمت بالا حرکت کند و با نفس کشیدن آرام کمک کنید ریه شما از بالا تا پایین پر شود. چند ثانیه نفس را نگه‌دارید و سپس به آرامی شکم را فرو بکشید به داخل بدن و گازکربنیک داخل ریه را به بیرون خارج کنید (بازدم).

سعی کنید فقط روی نفس کشیدن تمرکز کنید و به چیز دگری فکر نکنید فقط به بالا و پایین، رفتن و آمدن شکم توجه کنید و به صدای نفس کشیدنتان گوش بسپارید. این مراحل نفس کشیدن عمیق کمک می‌کند ریه شما از گاز کربنیک خالی شده و عمل دم و باز دم به طور عمیق و صحیح انجام گیرد. همان طوری که قبلا گفته شد، این روش را برای 5 دقیقه حداقل دو بار در روز قبل از خواب و بد از خواب انجام دهید. شاد و موفق باشید.

نوشته شده در چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

رابطه جنسی به خاطر احساساتی که همراه آن است خیلی راحت خراب می‌شود.
 تمایلات جنسی ما به سادگی تحت تاثیر اعتماد به نفس،
ناامنی‌های احساسی، فشار‌ها، انتقاد‌ها و انتظارات است.
پس برای اینکه حسابی رابطه جنسی با همسرتان را خراب کنید، راه‌های زیر را عملی کنید:

1 -حالگیری اول: فقط چون ازدواج کرده‌اید انتظار رابطه جنسی داشته باشید
هر همسری باید وظایف زناشویی خود را انجام دهد به همین خاطر همسرتان موظف است که با شما رابطه جنسی داشته باشد. این یکی از فواید ازدواج است.

2 -حالگیری دوم : هر هفته فقط در یک زمان و مکان خاص رابطه جنسی داشته باشید
با این کار دیگر هیچ کدام از شما با یک زمان یا مکان جدید سورپرایز نخواهید شد. «پنج شنبه شب، ساعت نه و نیم، در تختخواب». مطمئناً هیچکس از یکنواختی در رابطه جنسی لذت نمی‌برد.

3-حالگیری سوم : برای رابطه جنسی خود هربار از یک الگو پیروی کنید
دقت کنید که هر بار یکسری کارهای یکنواخت و روتین شده را پشت هم انجام دهید. اصلاً مگر در رابطه جنسی تنوع هم مهم است؟

4 - حالگیری چهارم : فقط خودتان را  در نظر بگیرید
اگر در رابطه جنسی فقط خودتان را در نظر میگیرید و می‌دانید که همسرتان از برخی رفتارهای شما خوشش نمی‌آید. بخصوص وقتی معتقدید اگر واقعاً شما را دوست دارد پس باید تحمل کند، ضربه‌ای اساسی و موفقیت‌آمیز به رابطه خود زده‌اید!

5 - حالگیری پنجم : فقط با هدف رابطه جنسی همسرتان را نوازش کنید
واقعاً چه کسی به نوازش غیرجنسی نیاز دارد؟ این طوری همسرتان می‌فهمد که نوازش کردن و رابطه جنسی با هم یکسان است.

6 - حالگیری ششم : برای برقراری رابطه جنسی پیش نوازی را کنار بگذارید
در دنیایی با این سرعت بالا که ما زندگی می‌کنیم، دیگر چه کسی وقت دارد که آرام آرام رابطه جنسی را شروع کند؟ نیازی نیست این همه همدیگر را اذیت کنید. دست از اتلاف وقت بردارید و یکسره سراغ عمل اصلی بروید. از این گذشته، هر دوی شما باید صبح بروید سر کار پس باید به اندازه کافی هم بخوابید!
 
7 -حالگیری هفتم : از عملکرد جنسی همسرتان انتقاد کنید
اگر این کار را نکنید همسرتان چطور باید با عیب و ایرادهای کار خود آشنا شود؟ اگر این کار را نکنید تا آخر می‌خواهد کارهایی را انجام دهد که شما را آزار می‌دهد!

8 - حالگیری هشتم : از ظاهر همسرتان انتقاد کنید
هرچه سن همسرتان بالا‌تر می‌رود و دیگر کمتر به ظاهر خود رسیدگی می‌کند، حتماً به او بگویید که چقدر ظاهر او میل جنسی شما را سرکوب می‌کند. این کار باعث می‌شود کمی به خودش بیاید و به وضع ظاهرش رسیدگی بیشتری کند.

9 - حالگیری نهم : موقع رابطه جنسی بگذارید تلویزیون روشن بماند
نباید بگذارید که رابطه جنسی باعث شود از برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌تان عقب بمانید. پس تلویزیون را روشن نگه دارید و حین رابطه جنسی برنامه مورد علاقه‌تان را هم نگاه کنید.

10 -حالگیری دهم :قبل از رابطه جنسی، حین رابطه جنسی، بعد از رابطه جنسی خبررسانی کنید!
در دنیای ارتباطات باید بگذارید همه از وضعیت زندگی جنسی شما مطلع باشند. به نظر شما اگر هر اتفاقی که می‌افتد را در فیسبوک خبررسانی نکنید آیا اصلاً آن اتفاق رخ داده است؟!

11-حالگیری یازدهم : تا جایی که می‌توانید سریع تمامش کنید، یعنی به محض اینکه ارضاء شدید
در رابطه جنسی فقط خود شما مهم هستید. هیچ نیازی نیست که از همسرتان بپرسید که آیا می‌توانید کاری هم برای راضی کردن او بکنید یا نه. تصورتان این باشد که اگر چیزی نگفته است یعنی همه چیز عالی است.

12 -حالگیری دوازدهم :وقتی رابطه جنسی تمام شد سریع حال و هوایتان را تغییر دهید
هرچه زود‌تر کارتان را تمام کنید سریع‌تر می‌توانید بخوابید. حرف زدن را بگذارید برای فردا سر صبحانه و هیچ نیازی هم به در آغوش گرفتن همدیگر نیست.

موارد فوق بخشی از راه‌هایی است که بشدت می‌تواند روی زندگی جنسی شما و همسرتان تاثیر گذاشته و صدمات جبران ناپذیری به آن وارد کند اما همیشه بدانید که رابطه جنسی صحیح و رضایتبخش یکی از کلیدهای اصلی پایداری روابط زناشویی است.‌‌
 
رها کردن همسرتان بدون اینکه وی ارضا شود او را بسیار عصبی و پریشان خاطر نموده؛ به نحوی که این حالت می‌تواند تا مدت‌ها اثرش باقی بماند و به گونه‌های مختلف مانند بهانه جویی، دعوا، خیانت، و... خود را نمودار سازد. برعکس، اگر نمی‌خواهید به روابط خود ضربه بزنید، همیشه با کسب آگاهی‌های لازم در این زمینه به بهبود زندگی جنسی خود و همسرتان کمک کنید.

نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


گروه اینترنتی خورشید

خیلی وقت‌ها صدای تلفن‌همراه بعضی‌ها را در سینما یا تئاتر می‌شنوید. یا خیلی‌ها را می‌بینید که با دهان پر حرف می‌زنند.
در دنیای امروز که با سرعت فوق‌العاده جلو می‌رود، به آسانی ممکن است که خیلی از آداب معاشرت اولیه را هم فراموش کنیم. متاسفانه خیلی‌ها آداب و رفتاری که والدینشان به آنها یاد داده‌اند را فراموش  کرده‌اند و خیلی‌ها هم تربیت چندان خوبی نداشته‌اند.
داشتن رفتار اجتماعی درست، خیلی سخت نیست؛ اما بیشتر ما تصور می‌کنیم که این آداب و رفتارها دیگر قدیمی شده و در دنیای امروز جایی ندارند. اما این اصلا درست نیست.
اگر هر کدام از ما لحظاتی را به بازبینی اصول و قواعد آداب اجتماعی خوب صرف کنیم، متوجه می‌شویم که نه تنها در زندگی شخصی‌مان، بلکه در روابط کاری هم به دردمان خواهند خورد.

در این ایمیل راه‌هایی برای ارتقای این آداب و رفتارها در خودتان اشاره می‌کنیم که مطمئنا کمک می‌کند تاثیر بهتری روی دیگران بگذارید.

آداب اولیه را رعایت کنید. نشان دادن ادب و احترام کار سختی نیست. به زبان آوردن «لطفا»، «خواهش می‌کنم»، «ممنونم» و «عذر می‌خواهم» کار آسانی است.
این عبارات نشان می‌دهد که برای دیگران احترام قائل هستید. حتی اگر فردی بی‌ادب باشد و اصلاً از او خوشتان نیاید، خیلی بهتر است که شما مودبانه رفتار کنید تا اینکه بخواهید به سطح تربیت او نزول کنید.

آقایان، در محیط‌های بسته کلاهتان را بردارید. این روزها خیلی از مردان جوان از این واقعیت آگاه نیستند که گذاشتن کلاه در محیط‌های بسته بی‌ادبانه است. آقایان عزیز، وقتی وارد ساختمانی می‌شوید کلاهتان را از سرتان بردارید!

در را نگه دارید. این قانون فقط مخصوص مردها نیست. بله، درست است که آقایان باید در را برای خانم‌ها نگه دارند و بگذارند که خانم‌ها زودتر از آنها وارد شده یا خارج شوند اما خانم‌ها هم باید همین کار را برای افراد سالخورده یا کسانیکه دستشان پر است انجام دهند.

وقت‌شناس باشید. هیچ چیز بدتر از منتظر نگه داشتن دیگران نیست. این کار واقعا بی‌ادبانه است و نشان می‌دهد برای وقت دیگران ارزش قائل نیستید. اگر عادت دارید که همیشه دیر بر سر قرارهایتان می‌رسید، ساعتتان را 10 تا 15 دقیقه جلو بکشید تا سر ساعت برسید.

در انظار عمومی خودتان را آرایش نکنید. اگر نیاز است که روی صورتتان کاری انجام دهید، موهایتان را شانه بزنید و یا آرایش کنید، سعی کنید این کار را جلو چشم بقیه و در محیط عمومی انجام ندهید.
به سرویس بهداشتی آن محل بروید و یا صبر کنید تا به خانه بروید. خانم‌ها، زدن سریع رژلب بدون آینه اشکالی ندارد اما درست نیست که کیف لوازم آرایش تان را در یک محیط عمومی بیرون بیاورید و با آینه جیبی شروع به آرایش کردن خودتان کنید. همچنین گرفتن ناخن‌ها یا لاک زدن هم در محیط‌های عمومی کار نادرستی است.

تا حد امکان در محیط‌های عمومی کمتر آدامس بجوید. اگر به دلیلی منطقی مثل خوشبو کردن دهان یا از بین بردن خشکی دهان، باید آدامس بجوید،  سعی کنید این کار را در ماشین تان و بین راه انجام دهید.
اگر واقعا لازم است که در یک محیط عمومی آدامس بجوید، سعی کنید این کار را آرام‌تر انجام دهید و از باد کردن آن یا ایجاد صدای بلند با آدامس خودداری کنید.

زنگ موبایل تان را در صورت لزوم خاموش کنید. اولین کاری که بعد از وارد شدن به یک محیط عمومی می‌کنید این است که زنگ موبایل تان را خاموش کنید. به خاطر داشته باشید که نیازی نیست به همه تماس‌هایی که با شما گرفته می‌شود همان لحظه پاسخ دهید.
اگر می‌دانید که تماسی ضروری است، عذرخواهی کنید و به محیط یا اتاق دیگری رفته و آنجا با تلفن صحبت کنید. سعی کنید مکالمه‌تان پشت تلفن کوتاه باشد و از طرف مقابل بخواهید که در اولین فرصت با او تماس بگیرید.

مودبانه حرف بزنید. وقتی با کسی صحبت می‌کنید، چه سر کار باشد و چه در محیط اجتماعی‌تر، هیچوقت درمورد پول، مذهب و سیاست حرف نزنید.
این موضوعات بسیار حساس هستند و می‌تواند موجب انفجار احساسی شما یا طرف‌مقابلتان شود و همین مسئله باعث شود صدایتان را بالا ببرید، حتی فریاد کشیده یا از الفاظ نادرست استفاده کنید.

رفتار خوب نشان دهنده این است که برای دیگران ارزش و احترام قائلید و از تربیت خوبی برخوردارید.

نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

دانلود مجموعه عالی آموزش قرآن برای کودکان با ترجمه کارتونی آیات

این مجموعه آموزشی توسط شبکه هدهد ساخته شده و در آن سوره های قرآن توسط یک کودک به صورت صحیح و زیبا قرائت می شود و ترجمه آیات بصورت آموزش قرآن برای کودکان آموزش جذاب و کارتونی قرآن کارتونی نمایش داده می شود. از این رو استفاه از آن برای آموزش کودکان بسیار جذاب و موثر خواهد بود.

در صفحه بعد صفحه سوره مورد نظرتان را باز کرده و  برای ذخیره هر سوره در کامپیوترتان، روی عبارت " اضغط هنا لتحميل هذا الفيديو" که کمی پایینتر از صفحه پخش فیلم نوشته شده است کلیک کنید. در صورتیکه برنامه مدیریت دانلود داشته باشید، لینک دانلود هر فایلی بطور خودکار در پایین صفحه ظاهر می شود.
در ادامه مطلب ببينيد


نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

دانلود مجموعه عالی آموزش قرآن برای کودکان با ترجمه کارتونی آیات

این مجموعه آموزشی توسط شبکه هدهد ساخته شده و در آن سوره های قرآن توسط یک کودک به صورت صحیح و زیبا قرائت می شود و ترجمه آیات بصورت آموزش قرآن برای کودکان آموزش جذاب و کارتونی قرآن کارتونی نمایش داده می شود. از این رو استفاه از آن برای آموزش کودکان بسیار جذاب و موثر خواهد بود.

در صفحه بعد صفحه سوره مورد نظرتان را باز کرده و  برای ذخیره هر سوره در کامپیوترتان، روی عبارت " اضغط هنا لتحميل هذا الفيديو" که کمی پایینتر از صفحه پخش فیلم نوشته شده است کلیک کنید. در صورتیکه برنامه مدیریت دانلود داشته باشید، لینک دانلود هر فایلی بطور خودکار در پایین صفحه ظاهر می شود.
در ادامه مطلب ببينيد


نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
قرآئت قرآن تصویری بسیار زیبا برای کودکان و نوجوانان به همراه تصاویر کارتونی و مرتبط


قرآن المصور 37
1031
1287
4.73 MB

قرآن المصور 36
419
620
4.67 MB

قرآن المصور 35
292
490
3.26 MB

قرآن المصور 34
291
458
3.95 MB

قرآن المصور 33
280
451
4.06 MB

قرآن المصور 32
217
421
5.28 MB

قرآن المصور 31
256
440
3.36 MB

قرآن المصور 30
214
364
4.81 MB

قرآن المصور 29
195
730
4.40 MB

قرآن المصور 28
582
404
5.05 MB

قرآن المصور 27
174
419
6.29 MB

قرآن المصور 26
165
381
3.18 MB

قرآن المصور 25
168
471
5.06 MB

قرآن المصور 24
169
373
7.08 MB

قرآن المصور 23
161
357
7.09 MB

قرآن المصور 22
150
446
6.17 MB

قرآن المصور 21
159
366
13.31 MB

قرآن المصور 20
160
383
4.81 MB

قرآن المصور 19
145
359
10.47 MB

قرآن المصور 18
141
369
5.97 MB

قرآن المصور 17
291
387
4.93 MB

قرآن المصور 16
200
363
7.17 MB

قرآن المصور 15
144
370
12.41 MB

قرآن المصور 14
140
374
9.73 MB

قرآن المصور 13
115
370
11.38 MB

قرآن المصور 12
121
294
19.83 MB

قرآن المصور 11
117
367
14.01 MB

قرآن المصور 10
119
360
11.43 MB

قرآن المصور 9
120
378
9.81 MB

قرآن المصور 8
1150
436
14.88 MB

قرآن المصور 7
122
366
15.58 MB

قرآن المصور 6
180
406
23.86 MB

قرآن المصور 5
122
412
12.56 MB

قرآن المصور 4
147
435
15.44 MB

قرآن المصور 3
162
488
21.04 MB

قرآن المصور 2
226
541
25.74 MB

قرآن المصور 1
664
1086
26.76 MB
نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

دانلود مجموعه عالی آموزش قرآن برای کودکان با ترجمه کارتونی آیات

این مجموعه آموزشی توسط شبکه هدهد ساخته شده و در آن سوره های قرآن توسط یک کودک به صورت صحیح و زیبا قرائت می شود و ترجمه آیات بصورت آموزش قرآن برای کودکان آموزش جذاب و کارتونی قرآن کارتونی نمایش داده می شود. از این رو استفاه از آن برای آموزش کودکان بسیار جذاب و موثر خواهد بود.

در صفحه بعد صفحه سوره مورد نظرتان را باز کرده و  برای ذخیره هر سوره در کامپیوترتان، روی عبارت " اضغط هنا لتحميل هذا الفيديو" که کمی پایینتر از صفحه پخش فیلم نوشته شده است کلیک کنید. در صورتیکه برنامه مدیریت دانلود داشته باشید، لینک دانلود هر فایلی بطور خودکار در پایین صفحه ظاهر می شود.
در ادامه مطلب ببينيد


نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

 جهت دریافت فایل تصویری کلیک راست و گزینه …Save Target As را انتخاب کنید.

 

سوره نباء

 زمان: 15:28 دقیقه

سوره نازعات

زمان: 14:01 دقیقه

سوره عبس

زمان: 12:07 دقیقه

سوره تکویر

زمان: 8:12 دقیقه

سوره انفطار 

زمان: 6:50 دقیقه

سوره مطففین

زمان: 15:06 دقیقه

سوره انشقاق

زمان: 7:47 دقیقه

سوره بروج

 زمان: 8:08 دقیقه

سوره طارق

 زمان: 5:08 دقیقه

سوره اعلی

زمان: 5:57 دقیقه

سوره غاشیه

 زمان: 6:59 دقیقه

سوره فجر

 زمان: 11:30 دقیقه

سوره بلد

زمان: 4:58 دقیقه

سوره شمس

 زمان: 4:19 دقیقه

سوره لیل

 زمان: 5:31 دقیقه

سوره ضحی

زمان: 3:07 دقیقه

سوره انشراح

زمان: 2:16 دقیقه

سوره تین

 زمان: 2:54 دقیقه

سوره علق

زمان: 5:20 دقیقه

سوره قدر

 زمان: 2:19 دقیقه

سوره بینه

زمان: 6:45 دقیقه

سوره زلزال

زمان: 2:48 دقیقه

سوره عادیات

زمان: 3:10 دقیقه

سوره قارعه

زمان: 3:08 دقیقه

سوره تکاثر

زمان: 2:24 دقیقه

سوره عصر

زمان: 1:27 دقیقه

سوره همزه

زمان: 2:40 دقیقه

سوره فیل

زمان: 2:07 دقیقه

سوره قریش

زمان: 1:52 دقیقه

سوره ماعون

زمان: 2:27 دقیقه

سوره کوثر

زمان: 1:18 دقیقه

سوره کافرون

 زمان: 2:14 دقیقه

سوره نصر

زمان: 1:46 دقیقه

سوره مسد

 زمان: 1:52 دقیقه

سوره توحید

زمان: 1:12 دقیقه

سوره فلق

زمان: 1:42 دقیقه

سوره ناس

زمان: 1:57 دقیقه

 

نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

آيا كسي فكر مي‌كرد آقاي خاتمي طراح گفتگوي تمدنها 8 ماه كشور را دچار بحران كند ؟

آيا كسي فكر مي‌كرد آقاي خاتمي طراح گفتگوي تمدنها 8 ماه كشور را دچار بحران كند؟
اخيرا خاتمي در واكنش نسبت به حاشيه‌اي كه درمورد سفر رئيس جمهور به نيويورك
توليدكرده بودگفته است؛«به من يزدي طراح گفتگوي تمدن‌ها، مي‌خورد كه اهل ترور باشم؟»
پاسخ معلوم است: خير
اما سئوال اين است: آيا كسي فكر مي‌كرد آقاي خاتمي طراح گفتگوي تمدنها
روزي فريب بازي فتنه آمريكايي – اسرائيلي را در انتخابات سال 88 بخورد و 8 ماه كشور را
دچار بحران كند و يك فرصت بي سابقه براي رژيم صهيونيستي و آمريكا
براي ضربه به اقتدار و امنيت ملي پديد آورد؟!

سئوال اين است:
آقاي خاتمي كه حاضر نيست در يك گفتگو و مشاجره از دماغ كسي خون بيايد
چطور شد او را وادار كردند رهبري فتنه‌اي را قبول كند كه ده‌ها نفر كشته و مجروح شوند
و بر حسب روايت صحيح 22 شهيد مظلوم فتنه را روي دست نظام بگذارد؟!

سئوال اين است:
چه شد او كه طراح گفتگوي تمدنهاست،
گفتگو با اجانب را در اين پوشش مشروع مي داند اما گفتگو در داخل را تعطيل مي‌كند
و همراه با ديگر سران فتنه رضايت به شورش خياباني مي‌دهد!؟
آن هم در اين شورشها مسئله راي و ادعاي تقلب در انتخابات كنار مي‌رود
و اصل نظام و آرمانهاي امام مورد هدف قرار مي‌گيرد؟!

ممكن است گفته شود او از رهبران فتنه نبوده به اين كارها رضايت نداشت.
پاسخ اين است كه آيا قول ، تقرير و فعلي از ايشان در آن ايام سراغ داريم
كه اين عدم رضايت را نشان دهد؟!
او حداقل مي‌توانست جلوي غارت مغازه‌هاي مردم
و آسيب به اموال عمومي و بيت‌المال مسلمين را توسط اشرار در اين آشوب‌ها بگيرد،
اما اين كار را نكرد.

به هرحال گذشته ها گذشته است و بايد به آينده فكر كرد.
بايد ديد نقش او در دولت جديد و نسبت او با رئيس جمهور چيست؟
آيا اين نسبت يك تهديد است يا يك فرصت؟ آيا به تدبير دولت براي حل مشكلات كمك
مي كند يامسئله مي‌آفريند، حاشيه توليد مي‌كند و اميدها به دولت را به ياس مبدل مي‌سازد.
روزنامه هاي زنجيره‌اي ديروز به نقل از او نوشتند؛
« من فقط هشدار دادم كه ممكن است افراطي گري به ترور بينجامد.»

سئوال اين است: چرا اين هشدار را آقاي خاتمي در سال 88 به افراطيون نداد.
چرا او نگفت كه تهمت تقلب را پيراهن عثمان نكنيد
و بر سر امنيت و اقتدار ملي نزنيد.
چرا او در سال88 با افراطيون همراه شد و در برابر شعار
« نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران»
و شعار «مرگ بر اصل ولايت فقيه» و ... سكوت پيشه كرد.

او يك انتقاد و اعتراض ساده به رئيس جمهور را بر نمي تابد و بر چسب
افراطي گري و ترور بر آن مي‌زند
اما آن همه اهانت به نظام و رئيس جمهور وقت در سال 88 را بر مي‌تابد
و تبعات آشوبگرانه و قتل و غارت آن را به راحتي مي‌پذيرد؟

چه اصراري وجود دارد عوامل و عناصر آشوب سال88 و حوادث خيانت بار آن فراموش شود
ويا اگر چيزي در خاطره ها وجود دارد آن را به طرف مظلوم حوادث نسبت دهند.

معلوم نيست نسبت خاتمي با دولت جديدچيست ؟
او كه در آشوبهاي سال88 بخشي از پرچم افراطي گري را عليه راي ملت و نظام
به دوش مي‌كشيد چه نسبتي با دولت اعتدال دارد ؟
مگر مي شود با يك انتخابات لباس افراط را در آورد
و به جاي آن لباس اعتدال پوشيد و بازهم سخن از افراط گفت؟

رئيس دولت گذشته از وجود افرادي رنج مي برد و آنها به او آدرس غلط
مي دادند و او از متن فاصله مي‌گرفت و به حاشيه مي رفت.
رئيس دولت جديد بايد بداند متن چيست و حاشيه كدام است
و چه كساني دست‌اندركاران توليد حاشيه هستند؟

آقاي روحاني در جلسه يك‌شنبه شب هيئت دولت گفت:
« از نقد دلسوزان و علاقه‌منداني كه سياست‌هاي دولت را نقد مي‌كنند استقبال مي‌كند
و اين دولت صداي صاحب نظران را مي‌شنود و آنجا كه نياز باشد روند امور را اصلاح مي كند.»

اين حركت درستي است . اما آقاي خاتمي نبايد با كمك روزنامه‌هاي زنجيره‌اي
طوري سرو صدا راه بيندازد كه دولت نتواند صداي نقد مشفقانه صاحب نظران را بشنود؟
نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.yaaghubi.com/wp-content/uploads/2014/10/d10zwywz.jpg

مشخصات:
سردار رشيد اسلام شهيد غلامحسين عروجي
نام پدر : محمد ابراهيم
نوع عضويت : ارتش _ نيروي هوايي
محل تولد : ملاير
تاريخ تولد :  ۰۵ / ۰۲ / ۱۳۲۹
تحصيلات : ليسانس
سمت : خلبان بمب‌افكن F5 پايگاه چهارم شكاري
محل شهادت : خاك دشمن
عمليات : برون مرزي
تاريخ شهادت :  ۰۱ / ۰۷ / ۱۳۵۹
زندگی نامه:
سال ۱۳۳۵ شهرستان سامن ملاير شاهد ميلاد مردي از قبيله عشق و روشني بود. شهيد غلام حسين عروجي معصومانه چشم بر جهان گشود. عارفانه زيست و عاشقانه به لقاء دوست رسيد.

در هنگام تولد او اوضاع مادي خانواده‌اش در شرايط نابه‌ساماني قرار داشت. به‌همين دليل از همان ابتدا شهيد عروجي با مشکلات و دشواري‌هاي زندگي مواجه گرديد. روح مقاوم و متوکل او همه ناملايمات را در برابرش تسهيل و جهت آزموني بزرگ و حساس آماده‌اش نموده، پدرش به معلمي اشتغال و از همين طريق امرار معاش مي‌کرد.

 او پس از گذراندن دوران مقدماتي تحصيل به سازمان ارتش ملحق گرديد و در دانشکده خلباني به ادامه تحصيل پرداخت. شهيد عروجي با توجه به هوش و استعداد سرشارش خيلي زود مقطع دانشکده را به‌پايان برده و به‌عنوان خلباني زبده و آماده فارق التحصيل گرديد. او اگر چه در ارتش و تحت مقررات دقيق آن قرار داشت اما اين وضعيت باعث نگرديد که از عشق امام و اتقلاب حسيني اش صرف نظر کرده و خاموش بماند. از هر فرصتي بر عليه رﮊيم پليد پهلوي استفاده مي‌نمود و با درايت ردي از خود بر جا نمي گذاشت.

شهيد عروجي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ازدواج کرد و تشکيل خانواده داد. او سپس به دزفول منتقل شده و در آنجا به‌خدمت پرداخت. با شروع جنگ ۸ ساله چون پروانه‌اي عاشق از آتش و خطر دوري نورزيد و به‌عنوان خلبان هواپيماي شکاريF ۵ مأموريت خود را آغاز کرده تا آنکه در يکي از مأموريت‌هاي هوايي به‌دست پدافند خصم مورد اصابت قرار گرفته و در آسمان آسماني شد.

نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.yaaghubi.com/wp-content/uploads/2014/10/1047_525.png

اولین شهید روحانی دفاع مقدس،شهید قنوتی، رزمنده ای گمنام در جبهه خرمشهر که در نخستین روزهای جنگ مردانه در مقاومت فداکارانه و مظلومانه خرمشهر ایستاد و به شهادت رسید.

ولادت

 حجت الاسلام والمسلمین شهید محمد حسن شریف قنوتی، در سوم تیر ۱۳۱۳، در خانواده ای مذهبی، در اروند کنار از توابع آبادان به دنیا آمد و تحت تعلیم و تربیت پدر و مادری پارسا و باتقوا قرار گرفت. محمد حسن از همان دوران کودکی، کلام وحی را در ذره ذره جان خویش جای داد تا یاری رسان تشنگان هدایت باشد و پرتویی از روح بلند اسلام و هدف والای آن را بر عاشقان این دین مبین عرضه دارد. شهید شریف قنوتی در دامان پدر و مادری پرورش یافت که از همان اوان کودکی، او را با نور علم و تقوا آشنا کردند. او به دلیل علاقه ای که به روحانیت و علوم دینی داشت، به کسب معارف دینی و اسلامی روی آورد و با هوش سرشار خود، مدارج کمال را به سرعت پیمود.

 

تحصیلات

شهید شریف قنوتی، مقدمات علوم اسلامی را در آبادان و نزد عمویش، شیخ عبدالستار اسلامی که از بزرگان خوزستان بود، فراگرفت. او در سال ۱۳۳۲ وارد حوزه علمیه آبادان شد و پس از دو سال تحصیل، به حوزه علمیه بروجرد رفت و از محضر آیت الله العظمی بروجردی رحمه الله بهره ها برد. او سپس به قم عزیمت کرد و با شرکت در درس حضرت امام خمینی رحمه الله و آیت الله العظمی گلپایگانی رحمه الله از محضر آنان استفاده برد و به درجه اجتهاد رسید.

 

اعزام به اردکان

شهید شریف قنوتی هم زمان با تحصیل، مبارزه با ستم رژیم پهلوی را آغاز کرد و از سوی امام خمینی رحمه الله برای تبلیغ به اردکان اعزام شد. او هم زمان با مبارزات سیاسی، به فعالیت های اجتماعی نیز پرداخت. بازسازی مساجد جامع و حجت بن الحسن (عج) و ساختن حمام و مسجد در روستاهای اطراف منطقه اردکان، سبب شد تا خیلی زود مورد احترام و اعتماد مردم قرار گیرد؛ آن گونه که وقتی به دلیل فعالیت های سیاسی، ساواک وی را دستگیر کرد و به زندان انداخت، طوایف اطراف شیراز و اردکان خواستار آزادی وی شدند و رژیم نیز برای آرام ساختن ایل های منطقه، او را آزاد کرد. شریف قنوتی برای مردم اردکان و حومه، مصلحی خیراندیش، معلمی آگاه، مبلغی پرهیزکار، عالمی دل سوز و مرجعی برای حل مشکلات و شریکی برای غم ها و شادی هایشان بود.

 

همکاری با شهید نواب صفوی

شهید شریف قنوتی در جریان مبارزه با رژیم پهلوی، با گروه فداییان اسلام و شهید نواب صفوی نیز همکاری داشت، به طوری که پس از شهادت نواب، همواره مورد تعقیب رژیم بود و به طور مرتب در شهرهای گوناگون تردد می کرد. الگوگیری از شیوه مبارزه گروه فداییان اسلام در مبارزه با رژیم، او را به «نواب ثانی» معروف کرده بود. جسارت و شجاعت و مبارزه با هرگونه ظلم و تعدی، چنان در وجودش گسترش یافته بود که هیچ گاه دست از فعالیت ها و مبارزات خویش برنداشت. او پس از شهادت نواب صفوی و یارانش، فعالیت های خویش را در کنار یاران امام خمینی رحمه الله ادامه داد.

 

فعالیت با نام مستعار

شهید حجت الاسلام و المسلمین شریف قنوتی، در ردیف کسانی بود که به علت پیشینه مبارزاتی اش، همواره مورد تعقیب عوامل ساواک بود. از این رو، در شهرهای گوناگون با نام مستعار رفت و آمد می کرد و به فعالیت های خویش ادامه می داد. در شیراز، ساواک که از فعالیت های وی احساس خطر کرده بود، برای دستگیری به خانه اش هجوم برد، ولی او به اصفهان گریخت. پس از شهادت آیت الله سعیدی، به دلیل فعالیت های سیاسی دستگیر و در دادگاه نظامی شیراز به اعدام محکوم شد، ولی برخورد مثبت، ارشادی و هدایت گرانه او با عوامل نظامی، سبب لغو حکم و آزادی وی گردید. او هرچند ممنوع المنبر شده بود، به طور جدی به مبارزه ادامه می داد و در این سال ها از نام های مستعار برای پیشبرد اهداف مبارزاتی اش استفاده می کرد.

 

شریف قنوتی در مسجد سلیمان

شهید شریف قنوتی که به دلیل حجم فعالیت ها و مبارزاتش، چهره شناخته شده ای در اردکان، شیراز، یاسوج و اصفهان بود، به مسجد سلیمان عزیمت کرد و آنجا به مبارزات خویش ادامه داد. او به دلیل آنکه تحت تعقیب عوامل ساواک بود، برای آنکه مشکلی برای کسی به وجود نیاورد، مسجد را پایگاه خود قرار داد و همواره شب ها را در مسجد می گذراند. البته با وجود این احتیاط ها، عوامل ساواک، آنجا هم دست از سرش برنداشتند و شبانه او را دستگیر و به زندان اهواز منتقل کردند. شهید شریف قنوتی در زندان نیز دست از فعالیت برنداشت و برای افشاگری بر ضد رژیم، به مدت هشت روز دست به اعتصاب غذا زد. او در عاشورای ۱۳۵۷ به همراه زندانیان به اقامه عزاداری پرداخت که به شورش زندانیان انجامید. این فعالیت ها در درون زندان و نیز فشار روحانیت مبارز و مردم مسجد سلیمان سبب شد تا رژیم، شریف قنوتی را از زندان آزاد کند.

 

پیروزی انقلاب

با پیروزی انقلاب اسلامی، شهید شریف قنوتی با شور و عشقی مضاعف برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب، بار دیگر به اردکان رفت و بنا به درخواست مردم منطقه، مسئولیت نمایندگی شورای شهر را بر عهده گرفت. او باز هم به فعالیت های عمرانی و اجتماعی مشغول شد و به رفع مشکلات فرهنگی مردم پرداخت. شریف قنوتی پس از چندی، به عنوان دادستان انقلاب بروجرد به خدمت مشغول شد و بدین سان، عمر بابرکت خویش را در راه خدمت به ملت و مملکت اسلامی اش گذراند. او در راه رسیدن به لذت وصل، هرگز دل به زیورهای دنیوی نبست و عارفانه و عاشقانه، سلوک وصل را پیمود تا آن گاه که جام شیرین شهادت را سر کشید.

 

دوره تازه فعالیت های شهید شریف قنوتی

شهید محمد حسن شریف قنوتی با شروع جنگ تحمیلی، نخستین ستاد کمک رسانی و پشتیبانی جنگ را در بروجرد دایر کرد و برای کمک به جبهه های نبرد، در سوم مهر ۱۳۵۹ همراه کاروانی متشکل از ۲۱ کامیون آذوقه، به خرمشهر رفت. او پس از بازگشت از خرمشهر، گروه هایی از جوانان بروجرد را سازمان دهی کرد و دوباره به خرمشهر بازگشت. در آنجا با تشکیل گروه الله اکبر که بعدها به «لشکر الله اکبر» تبدیل شد و گروهان های مقاومت، چندین بار شهر را از خطر سقوط نجات داد. در شرایطی که عراق توان نظامی عظیمی را برای اشغال خرمشهر بسیج کرده و توان نظامی خرمشهر برای دفاع تنها سیزده دستگاه تانک بود و سپاه خرمشهر و شهید جهان آرا، با تمام توان در حفظ شهر می کوشیدند، شهید شریف قنوتی مسئولیت تأمین مهمات را بر عهده گرفت. او با روحیه بلند و مقاوم خود، مایه دلگرمی رزمندگان شد و چندین بار دشمن متجاوز را از شهر بیرون راند.

 

شریف قنوتی و انسجام نیروها

شاید به جرئت بتوان گفت شهید شریف قنوتی، نخستین پایه گذار جنگ های چریکی در خرمشهر بود. در حالی که نیروهای مردمی با پیروی از دستور امام خمینی رحمه الله برای مقابله با دشمن و دفاع از انقلاب اسلامی و کیان کشور به طور داوطلب وارد خرمشهر می شدند، شهید شریف قنوتی با تشکیل گروه های چریکی، به آنها آموزش های خاص مقطعی می داد و آنها را در مکان های حساس خرمشهر مستقر می کرد. او با توجه به امکانات محدود، با عملیات های ایذایی و بازدارنده، سعی داشت جلو تصرف خرمشهر را بگیرد. از این رو، با انسجام نیروهای داوطلب و مردمی و آموزش آنها، به ارتش مجهز عراق حمله می کرد و در حد توان خود، نیروها و امکانات موجود دشمن را به صورت مقطعی به عقب می راند.

 

شناخت شهید شریف قنوتی از وضعیت خرمشهر در آن دوره زمانی به اندازه ای بود که فرماندهان دسته یا گروهان های اعزامی به خرمشهر، درباره نوع درگیری با دشمن و ادوات زرهی آنها و شیوه انهدامشان، از شهید شریف قنوتی یاری می گرفتند.

 

شهید شریف قنوتی عامل روحی و روانی قوی

شهید شریف قنوتی، مصداق آیه شریفه «اِسْتَعینُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلاةِ»بود. او در مواقع بحرانی، با حفظ آرامش خویش، نیروها را به صورت شایسته هدایت می کرد و در آن شرایط نیز دست از تبلیغ برنمی داشت. در حقیقت، در شرایط حساس جنگ، آن شهید والامقام، عاملی قوی و محکم از نظر روحی، روانی و معنوی برای رزمندگان و مدافعان خرمشهر بود. او با سخنرانی های پرشور و بیان محبت خویش به نیروهای سپاهی، ارتشی و مردمی، در آنان انگیزه ایجاد می کرد و می کوشید روحیه امید را در وجود آنان همواره زنده نگاه دارد. مقاومت خرمشهر، مقاومت عرف نظامی نبود؛ جلوه گر عشق بود و این عشق را انسان های وارسته ای همچون شهید شریف قنوتی که تمام حرکات و گفتارش روحیه بخش و عامل تقویت کننده برای همه نیروهای موجود بود، تقویت می کرد. به راستی، در دوران اوج مظلومیت انقلاب و ارزش ها و یارانش، شخصیتی همچون شهید شریف قنوتی حجتی برای بسیجیان، ایثارگران و عاشقان امام و انقلاب بود.

 

عامل اصلی توقف ارابه جنگی عراق

با نگاهی به وضعیت خرمشهر و شرایط حساس زمان جنگ، به جرئت می توان گفت شهید شریف قنوتی، یکی از عوامل اصلی و اساسی توقف ارابه جنگی عراق در منطقه بود. عراق با توان نظامی خود باید در همان یکی دو روز اول، خرمشهر را اشغال می کرد، چنان که با همین تصور وارد خرمشهر شده بود، ولی مقاومت سرسختانه نیروهای دفاعی شهر و مردم، مانعی بر سر تحقق این هدف بود. مقاومتی که برخاسته از حضور نیروهای نظامی و امکانات نظامی نبود، بلکه از شجاعت ها، رشادت ها و ایثارگری های نیروهای مردمی سرچشمه می گرفت. شهید شریف قنوتی به عنوان نقطه ثقل وحدت میان نیروها و عامل اصلی و قوی شکل دهی این مقاومت مردمی در خرمشهر، نقشی انکارناپذیر داشت. درگیری در کوچه های خرمشهر، درگیری چریکی در خیابان ها و حتی در مناطق مسکونی، سبب زمین گیر شدن دشمن شده بود. این حرکت های مردمی و انسجام و اتحاد در برابر دشمن که بر محور شهید شریف قنوتی می چرخید، سبب اصلی کند حرکت کردن عراق شمرده می شد.

 

دمیدن روحیه امید در کالبد مردم

بی شک، شهید شریف قنوتی را می توان از رزم آوران بزرگ و ارکان استوار روزهای آغاز دفاع مقدس دانست. نقل می کنند در آن شرایط که هر روز تعداد زیادی از نیروها به شهادت می رسیدند، شهید شریف قنوتی برای بازگرداندن روحیه امید به نیروها، اقدامات گوناگونی انجام می داد. حمله به دشمن و غنیمت گرفتن و اسیر کردن برخی از نیروهای دشمن و چرخاندن آنها در شهر، یکی از این اقدامات بود؛ آن هم در شرایطی که نه تنها به اسارت گرفتن نیروهای دشمن، بلکه گرفتن غنیمت و حمل آن به جبهه های خودی، آسان نبود و شاید بتوان گفت در آن شرایط، این اندیشه به ذهن ها خطور نیز نمی کرد؛ چرا که نیروها تنها به دفاع از شهر و جلوگیری از سقوط آن می اندیشیدند.

 

رفتار با زنان

نقش زنان در حماسه خرمشهر، به زمان و مکان خاصی محدود نمی شد. هجوم گسترده دشمن، از تعداد امدادگران مرد کاسته بود و زنان، میدان دار اصلی این فعالیت مشقت بار شده بودند. انتقال مجروحان و شهیدان، کمک های اولیه، پرستاری، شناسایی شهیدان و مجروحان و حتی گاه شرکت در رویارویی های با دشمن، از جمله فعالیت های زنان در حماسه مقاومت خرمشهر بود. در آن شرایط که زنان نقش چشم گیری بر عهده داشتند و در هر امر ضروری شرکت می کردند، شهید شریف قنوتی با حمایت و تشویق آنان، امور مهمی از جمله توزیع سلاح و مهمات میان نیروهای مردمی برای دفاع و پنهان کردن سلاح های غنیمت گرفته شده از دشمن از تیررس منافقان و نیروهای ستون پنجم را به آنان می سپرد.

 

شهادت

دستور پیشروی یگان های دشمن به سوی خرمشهر، در ۲۴ مهر ۱۳۵۹ صادر شد و خیابان چهل متری این شهر، به عنوان خیابان مرکزی، شاخص تقسیم نیروها و محورها قرار گرفت. با گذشت ساعاتی از روز، در حالی که مدافعان اندک شهر به مقابله مشغول بودند، یگانی از نیروهای دشمن با راهنمایی ستون پنجم، خود را به خیابان چهل متری رساند و با استقرار تیربار در چند نقطه و موضع گیری تک تیراندازان در ساختمان های مسلط بر این خیابان، محور مرکزی و اصلی ترین راه پشتیبانی و رفت و آمد نیروهای مدافع را بستند. دشمن، ماشین حامل شهید شریف قنوتی را در این خیابان هدف قرار داد. پس از برخورد هفت ـ هشت گلوله به بدن شهید، ماشین با آرپی جی هدف قرار گرفت و واژگون شد. دشمن که از همان ابتدا در پی دستگیری و شهادت شهید شریف قنوتی بود، پیکر مجروح او را اسیر کرد و با سر نیزه کلاشینکف، به شقیقه او ضربه زد و به شهادتش رساند.

 

بازتاب شهادت

خبر شهادت شهید شریف قنوتی، تلاطم عجیبی در منطقه به دنبال داشت. دشمن، پیکر پاکش را به بند کشید و در خیابان های شهر می چرخاند. خبر شهادت او می توانست ضربه روحی و روانی شدیدی برای نیروهای مدافع باشد، ولی با توجه به شیوه رفتاری شهید در آن دوره، نیروها بیش از پیش متوجه مسئولیت خویش شدند و پایداری و مقاومت بیشتری به خرج دادند. شهادت شهید شریف قنوتی، نه تنها موجب رکود مقاومت شهر نشد، بلکه به وجود آورنده حرکت تازه ای در مقاومت رزمندگان بود. شهادت او، اعتقاد به نقش برجسته روحانیت را در دفاع از کیان امت اسلامی عمیق تر کرد و نشان داد که روحانیت، مرد عمل و مبارزه است.

 

درس ایستادگی و مقاومت به تمام نسل ها

مقاومت شهید شریف قنوتی و نیروهایش در خرمشهر، این امکان را برای مسئولان کشوری و لشکری فراهم کرد تا بتوانند در برابر دشمن ایستادگی کنند. به یقین، پایداری و استقامت شهید شریف قنوتی، در آن دوره حساس و بحرانی، به همه نسل ها و قشرها درس مقاومت و ایثار داد. حماسه هایی که او در دوران مقاومت در خرمشهر آفرید، همیشه در ذهن ها باقی خواهد ماند. این شهید، پیکی بود که خداوند در آن زمان برای نیروهای مدافع اسلام فرستاد تا از او درس جهاد، شهادت، رشادت و مردانگی بیاموزند. او راه جاودانگی را یافته و خود به الگویی برجسته در این مسیر تبدیل شده بود. اگر امثال شریف قنوتی ها نبودند، خط سرخ شهادت بیمه نمی شد؛ چرا که شریف قنوتی ها همواره در نوک پیکان حمله دشمن بودند.

 

نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

از فقر مینویسم بایک دل  پرازدردشاید مرحمی باشد برای این قشر پر درد
از فقر مینویسم ،با دستهای خالی
سفره پراست امشب از شامی خیالی.
معتاد زجر بودیم ،باید که می کشیدیم
خواب غذا می دیدیم از خواب می پریدیم.
دلهای همسایه ها ،برای ما کباب بود
سارا ولی هنوزم شبها گرسنه خواب بود
با اشک مینویسم ،بابا نان ندارد
شاید که معجزه شد از اسمان ببارد
دیوارها شعار، مرگ بر فقر دادن
صندوقهای خیریه در حد یک نمادن
محکوم به فقر بودیم ، محکوم به فرق و تبعیض
دلخوش به وعدهایی ،از چیزهای ناچیز
از فقر مینویسم، با این که نیست حالی
این قصه ای حقیقیست ،از دارایی خیالی   از فقر مینویسم.......

نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.yaaghubi.com/wp-content/uploads/2014/10/874563254786.jpg


در سال 1992 از سوی سازمان ملل متحد ، روز 17 اکتبر برابر با 25 مهر ، به عنوان

روز جهانی ریشه‌کنی فقر نام‌گذاری شد

سابقه برگزاری روز جهانی مبارزه با فقر به سال 1987 و گردهمایی حدود 100 هزار نفر

در میدان حقوق و آزادی بشر در میدان تروکادرو ، پاریس ، باز می‌گردد که

محل امضای اعلامیه جهانی حقوق بشر در سال 1948 بوده است.

براساس ماده 25 اعلامیه جهانی حقوق بشر ، برخورداری از امکانات مناسب رفاهی ،

از جمله دسترسی به خوراک ، پوشاک ، مسکن و خدمات درمانی و اجتماعی کافی

از جمله حقوق اساسی تمامی افراد است.

گردهمایی سال 1987 به یاد قربانیان فقر ، گرسنگی ، خشونت و ارعاب و سرکوب صورت گرفت

و مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تصویب قطعنامه‌ای در سال 1993 روز 17 اکتبر را

به عنوان روز جهانی ریشه کنی فقر به رسمیت شناخت

و برگزاری آن را به کشورهای عضو سازمان توصیه کرد.

فعالان حمایت از حقوق اقتصادی و اجتماعی گفته‌اند که

هدف از برگزاری مراسم روز جهانی ریشه کنی فقر رساندن صدای محرومان

به گوش جهانیان است.

 

نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

مرا غدیر نه برکه، که بیکران دریاست
علی نه فاتح خیبر،که فاتح دلهاست


مرا غدیر نه برکه، که خم جوشان است
علی نه ساقی کوثر،که کوثر عظماست


مرا غدیر نه یک برگ سرد تاریخ است
علی نه شافع محشر، که محشر کبراست


مرا غدیر حریم وصال محبوب است
علی نه همسر زهرا که کیمیای ولاست


مرا غدیر بود پایگاه دانش و دین
علی نه کاتب قرآن که آیت عظماست


مرا غدیر نه یک واژه در دل تاریخ
که جان پناه همه رهروان راه خداست


مرا غدیر نه یک روز اختلاف افکن
که همچو چشمه ی مبعث زلال وحدت زاست


مرا غدیر ندای بلند آزادی است
علی نه حامی بوذر که روح صدق و صفاست


مرا علی نبود خلقتی خدا گونه
چو غالیان نسرایم که مالک دو سراست

اگر نه عالم و عادل مرا نمی شاید
ستایمش که علی عالی و علی اعلاست


بخوان ز سوره انعام علت درجات
علی ز علم و عمل بر جهانیان مولاست


مگوکه مولد او کعبه شد که می گویم
به هر مکان که علی هست کعبه خود آنجاست


هر آن که دم زند از عشق آن ولی والا
علی صفت اگرش نیست، کار غرق خطاست


بخوان تو نامه مولا به مالک اشتر
که طرز فکر علی از خطوط آن پیداست


ببین که در دل آن رادمرد بی همتا
به یاد قسط و عدالت چه محشری بر پاست


بکوش رنگ علی گیری و صفات علی
هزار نکته باریک تر ز مو اینجاست


به سالروز امامت به جشن عید غدیر
که اشک شوق به چشمان عاشقان پیداست


گل (امید) به لب ها نشاندم و گفتم
خوشا دلی که در آن مُهر مهر میر ولاست

 

**************************

 

شب عشقه شب شوره شب شب عیده غدیره
شب شادی و سروره که فقط حیدر امیره


دل من مجنون وشیدا غریق دریای شعف شد
فرمانروای کل هستی شه نجف شد شه نجف شد


حب المتین علی مولا عین الیقین علی مولا مرشد جبریل امین یعصوب دین علی مولا


گل خنده می نشینه رولب حوروفرشته
مژده مژده شیعیانش که جاتون توی بهشته


دلداده راه ولایم رهرو راه مرتضایم در آستان خسرو دین گدایم من گدایم
ماه شبم علی مولا تاب وتبم علی مولا نعره مستانه می زنم ذکر لبم علی مولا

 

روی دستای پیمبر رفته بالا دست حیدر
آسمون داره می ریزه به زمین شراب کوثر


تمامی ذرات هستی پیش پای آقام حقیرند حاتم وسلیمان تو درگاش فقیرند فقیرند
بدر الدجا علی مولا شمس الضحا علی مولا دست تو در دست مصطفا دست خدا علی مولا

 

نوشته شده در شنبه بیستم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميلدفتر سازمان ملل در تهران روز سه شنبه شاهد تظاهرات اعتراضی جمعی از خانم هایی بود که

خبرگزاری ایسنا از آنان با عنوان «زنان بسیجی» و خبرگزاری فارس «جمعی از فعالان زن» یاد کرد.

فارغ از اختلاف در توصیف و تعلقات صنفی یا سیاسی اجتماع کنندگان ،

موضوع تجمع محل مناقشه نبود:

« اعتراض و محکومیت کشته شدن میریام کری زن سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس فدرال آمریکا».

نوشته شده در شنبه بیستم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

انتخاب با ماست

مي تونيم صبح كه از خواب پاميشيم ، بگيم :

صبح به خير خداي بزرگ

يا اينكه بگيم :

خدا به خير كنه باز صبح شد

نوشته شده در شنبه بیستم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


براي واژگون كردن اساس يك مملكت ، هيچ وسيله اي ظريف تر و مطمئن تر از

كاهش ارزش پول رايج نيست ، تنزل ارزش پول رايج ، تمام نيروهاي پنهان اقتصادي را

در راستاي نابودي به كار ميگيرد

و اين عمل را به گونه اي انجام ميدهد كه

حتي يك نفر از ميليونها نفرنيز متوجه آن نميشوند 


نوشته شده در شنبه بیستم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

شرح ماموریت یک تکاور گمنام ...


با سلام

بدلیل مسائل امنیتی و حضورم در ارتش از بیان نام عذر می خواهم

راستی بیان خاطرات انسان را سر زنده می کند . بنده در زمان خدتمتم در یکی از تیپ های نیروی های ویژه ماموریتی جهت شناسایی و انهدام مخازن سوخت نیروهای دشمن بعثی که سوخت مورد نیاز قوای زرهی دشمن را تامین می کرد. به من و تیم من محول شد با رعایت اصول حفاظتی و انتخاب بهترین و زبده ترین نیروها و بررسی نقشه منطقه مورد نظر طرح ریزی عملیات را شروع کردیم


متن كامل در ادامه مطلب
نوشته شده در جمعه نوزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

طرف رو تو پوست خر قایم کردن از کوه و جنگل ردش کردن

 

 قاچاقی رسوندنش ترکیه ٬

 

از اونجا رفته ۶ ماه کمپ پناهجوها

 

 ۳بار پلیس دستگیرش کرده

 

باز فرار کرده آخر خودشو رسونده انگلیس

 

 هنوز دو ماه نشده میره برنامه بفرمایید شام میگه :

 

 تنها آرزوم اینه كه برگردم ایران !!!


( خودتي )

نوشته شده در پنجشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
بدحجاب بی‌دین نیست ولی فردی است که یکی از دستورات مهم خدا را نادیده گرفته!

بدحجاب به دلخواه خود یک قسمتی از دین خدا را در زندگی خود تعطیل کرده است!

اما یادمان نره که گناه بدحجاب مثل گناه دروغگویان یا… نیست

بلکه گناهش بزرگ‌تر است

چرا که بدحجاب هم خود گناه می‌کند هم زمینه گناه‌کاری دیگران را مهیا کرده است.


آثار رعایت نکردن حجاب:

۱- ناخشنودی پروردگار

۲- مورد توجه افراد غافل و خطاکار واقع شدن

۳- امیدوار نمودن شیطان

۴- تضعیف اراده در اثر اطاعت از هوای نفس

۵- به خطر انداختن خود و دیگران

۶- از بین‌بردن سلامت معنوی

۷- سردشدن روابط و به خطرافتادن نظام خانواده

۸- افزایش تنش و نگرانی

۹- تضعیف قوهٔ فرهنگی و اقتصادی جامعه

۱۰- کم‌کردن ارزش و حرمت زن

۱۱- مجری نقشه‌های بد‌اندیشان و شیادان قرار گرفتن

۱۲- مشارکت در جرم و خطای دیگران

۱۳- دورکردن دیگران از ارزش‌ها

۱۴- محرومیت از دعای خیر خوبان


نوشته شده در پنجشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


زمان ما که كلوب ﻭ فیس بوک وﻟﭗ ﺗﺎﭖ ﻭ ﺗﺒﻠﺖ ﻭ ... ﻧﺒﻮﺩ که !


ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺗﻔﺮﯾﺤﺎﺕِ ﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺸﯿﻨﯿﻢ ﺟﻠﻮ ﭘﻨﮑﻪ ﺑﮕﯿﻢ :


ﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁﺁ


نوشته شده در پنجشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


1- یک موقعیت منحصر به فرد و بی همتا در کسب و کار خود ایجاد کنید .

2- داشتن موقعیت بی همتا در اینترنت مهمتر از محتوای تبلیغاتی شما است .

3- تنها به کاهش قیمت کالاها در سایت اکتفا نکنید .

4- قبل از ایجاد و توسعه محصول بازار آن را پیدا نمایید .

5- به دنبال جماعت حریص و مشتاق به محصول یا خدمات باشید .بقيه در ادامه مطلب
نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

ای زیباترین ترانه هستی
بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبیها و زیباییهاست
پس ای سرکرده خوبیها میلادت مبارک

***

وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند من را لایق آن دانست
و هدیه من به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو میتپد
عاشقانه و صادقانه دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک میگوییم

***

همیشه به قداست چشمهای تو ایمان دارم چه کسی چشمهای تو را رنگ کرده است
چه وقت دیگر گیتی تواند چون تویی خلق کند؟فرشته ای فقط در قالب یک انسان !
فقط ساده می توانم بگویم تولدت مبارک

***

عزیزتر از جانم
می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم
اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست
دوستت دارم ، تولدت مبارک

***

همیشه برقرار باش تا بی قرار نباشی
چرا که در تمام لحظه‌های سخت و مشکلات زندگی تو تنها تکیه گاهم هستی
دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک می‌گویم . . .

***

وقتی به دنیا آمدی خداوند با تمام عظمتش به زمین لبخند زد
و بهار را به یمن حضورت به ما بخشید
عزیزم تولدت مبارک

***

الهی جاده زندگیت هموار، آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشد
و هیچ وقت از دنیا خسته نباشی
تولدت مبارک

***

زیباترین چشم انداز تندیس نگاه توست
و قشنگترین لحظه لحظه روییدن توست
سالروز تولدت را با تقدیم یک سبد گل سرخ تبریک میگویم

***

تمام لحظه های عمرم بدرقه نفس کشیدن توست
به دنبال کوچکترین فرصت بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم
ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک میگویم

***

تولدت آذین زندگی ام باد
مثلِ گلِ یاسی برخوشه یِ دلِ من
عطرتو پیچیده درکوچه یِ منزلِ من
روز میلادت مبارک ناز گل خوشگل من

 

نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1387/9/22/27035_488.jpg


دوران دفاع مقدس با تمام سختی‌ها برکات و آثار مثبت بزرگی نیز برای کشور داشت که یکی از این آثار و برکات آن واکسینه بودن تقریباً صددرصدی جامعه در برابر بسیاری از تهاجمات فرهنگی بود که این روزها درحال دست و پنجه کردن با آن هستیم. 

هرچه بود و هر چه شد از خیروشر گذشت تا اینکه گفتمان جدیدی با عنوان روابط آزاد بین دختر و پسر در اوایل دهه 70 در روزنامه‌ها وسریال‌ها به راه افتاد؛ همزمان با این گفتمان جامعه سنتی و مذهبی ما مواجه شد با هجوم هدف‌دار انواع لباس‌های مردانه و بخصوص زنانه‌ای که هیچ گونه سنخیتی با عرف و عقایدمان نداشتند.بقيه در ادامه مطلب
نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
http://awalnews.ir/images/docs/000016/016300/images/dad_baby.jpg

خواب باعث می‌شود حالتان بهتر شود اما اهمیت آن بسیار فراتر از تقویت روحیه یا از بین بردن پف زیرچشم است.

خواب کافی بخش مهمی از یک زندگی سالم است و می‌تواند برای قلب، وزن، ذهن و خیلی چیزهای دیگر مفید باشد.

در زیر به بخشی از فواید خواب اشاره می‌کنیم :بقيه در ادامه مطلب
نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://persian-star.net/1392/7/13/khastegari.jpg

با این که مراسم خواستگاری در این دوره نسبت به گذشته خیلی تفاوت پیدا کرده است،
اما هنوز هم قوانینی وجود دارد که از خانواده های عروس و داماد انتظار می رود
آنها را در نظر داشته باشند و رعایت کنند.
گاه خانواده هایی که برای خواستگاری به خانه یکدیگر می روند
از قبل با یکدیگر آشنا بوده و همین آشنایی باعث علاقه دختر و پسر و
برگزاری مراسم خواستگاری شده است.
 گاهی هم خانواده ها هیچ شناختی نسبت به یکدیگر ندارند
و شاید خواستگاری اولین جلسه ای باشد که آنها را با هم آشنا می کند.
بی شک در صورتی که خانواده ها هیچ شناختی نسبت به یکدیگر نداشته باشند،
برگزاری چنین مراسمی هم سخت تر خواهد بود
و بیشتر والدین و جوانان را نگران می سازد. با این حال،
قوانینی هست که در تمام خواستگاری ها باید رعایت شود؛
آدابی که نشان دهنده احترام به طرف مقابل و ادب و نزاکت شماست.


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


http://ketabak.org/khabar/sites/default/files/imagecache/cn_image/fati.jpg


هر شب برايش كتاب بخوان

او عاشق اين كار خواهد بود

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
او را براي قدم زدن بيرون ببر

و به دنياي حشرات معرفي اش كن

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميلدر طول رشد پسرت زمان خواب مشخصي براي او تعيي كن

پسرها نياز به خواب بيشتري دارند

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQ6XQCSHy49oKreQrZN7EeyTTcjGNVzHu4AJf2KBsOYtwWL127Vg


به او آموزش بده رازي را حفظ كند

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

خوشبختی ما در سه عبارت خلاصه می شود

تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا

ولی ما با سه عبارت دیگر زندگی مان را تباه می کنیم

حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا


نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

دستیابی به تصاویر و فیلم های غیراخلاقی یا همان هرزه نگاری در سنین پایین، یعنی کودکی و نوجوانی، امروزه، آن هم با توجه به فناوری های جدید مانند اینترنت، از مباحث بسیار جدی و نگران کننده است که خانواده ها وسایر اقشار فرهنگی و فرهیخته جوامع، به خصوص متخصصان علوم رفتاری و روانشناسان را به چالش کشیده و نگران ساخته است.

در این مطلب قصد دارم شما را با دلایل هرزه نگاری و پیامدهایی که این پدیده می تواند بر روی کودکان و نوجوانان داشته باشد، آشنا کنم. در پایان نیز چند راهکار برای والدین خواهم داشت.بقيه در ادامه مطلب


نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

حقیقت انرژی درمانی چیست و تا چه اندازه می توان به آن اعتماد کرد؟


یکی از علل گرایش عمده به سمت عرفان های نوظهور استفاده از نیروهای متافیزیک است. این نیروهای فراروان شناسی و ماورایی در شرایط عادی قابل درک نیستند و تنها از روی آثار قابل تشخیص هستند. این نیروها به چهار دسته الهی، شیطانی، طبیعی و نفسانی تقیسم می شوند و منبع صدور آنها ملاک تقسینم بندی است.
منبع صدور نیروهای نفسانی، قابلیت بعد فرامادی انسان است؛ یعنی هر انسان قابلیت دارد آن نیرو را صادر کند. قدرت هایی مانند انرژی درمانی، تلپاتی، اعمال مرتاضان، هیپنوتیزم و برخی حرکات ورزش های رزمی در سطوح بالا از جمله این موارد است که می توان به آن اشاره کرد.بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://persian-star.net/1392/7/08/badbini.jpg


چــگونگی غـلبه بر حـس بـدبينی در زندگي زنــاشویي


آیا تاکنون بدبینی به همسر خود را تجربه کرده اید؟ دردی که شاید بتوان گفت درد دنیای مدرن است. آزادی ها به اندازه ای زیاد شده است که هرکس به خود اجازه می دهد به راحتی بر تعهدات و پیمان های خود پا بگذارد. بدبینی چیزی نیست که فقط فرد را آزار دهد. بیشترین لطمات روحی متوجه خود انسان بدبین است اما انسان های اطراف و نزدیکان نیز به نوبه خود اذیت می شوند.بقيه در ادامه مطلب
نوشته شده در شنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

اين روزها موضوع مذاکره ايران و آمريکا به نقل مجالس مردم و فعالان سياسي تبديل شده
و در اين‌باره اظهار نظرهاي متفاوتي به چشم مي‌خورد.
 برخي مذاکره را در اين شرايط از اساس اشتباه مي‌دانند و عده‌اي ديگر، نوع روش و مواجهه
دولت آقاي روحاني با مساله مذاکره با امريکا را زير سؤال مي‌برند.
گروهي نيز مذاکرات را به دليل آن که خارج از چارچوب تعيين شده
از سوي رهبري انجام گرفته محکوم مي‌کنند
و در نقطه مقابل، طرفداران مذاکره معتقدند که مقام معظم رهبري
در جريان ريز مسايل قرار داشته و دارد و معناي سخن آقاي روحاني که مي‌گويد
«من اختيار تام دارم» همين است.
درباره مذاکره و شيوه‌ صورت گرفته نکاتي وجود دارد
که پرداختن به آن‌ها مي‌تواند براي خوانندگان محترم مفيد واقع شود : . . .


بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در جمعه دوازدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

بعد از مدت کوتاهی از ازدواج ( یا در برخی از افراد در دوران عقد ) طرفین احساس میکنند

طرف مقابل آنها از نظر احساسی سرد شده و همانند قبل برخورد نمیکند

از اینرو دچار نگرانی می شوند و گاها دچار برداشتهای نادرستی می شوند

اگر بخواهیم نمودار احساسی برای دوران قبل و بعد از ازدواج در نظر بگیریم

و بر مبنای درصد آنرا مورد سنجش و قیاس قرار دهیم . . .


در ادامه مطلب ببينيد

نوشته شده در جمعه دوازدهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

محمد صفار منتشری خواننده توانا و صاحب سبک و از شاگردان زنده یاد

استاد اسماعیل مهرتاش می باشد. 

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQs8sYdMai4r5FjRzX2bw-RPLitVMTubSVIronRXS2q6440byETdA         http://www.honaronline.ir/Image/News/2013/9/35806_635143254960471390_l.jpg

مؤسسه فرهنگی هنری آوای باربد منتشری را اینگونه معرفی میکند:

"محمد صفار منتشری از برجسته ترین هنرآموختگان جامعه ی باربد

و از شاگردان مبرز زنده یاد استاد اسماعیل مهرتاش می باشد.

با مقدمات موسیقی نزد پدر آشنا شد و با ورود به جامعه باربد،

ردیف آوازی را نزد مرحوم مهرتاش فرا گرفت.

سپس در محضر استادان احمد عبادی و اصغر بهاری ظرایف موسیقی ایرانی را آموخت.

داشتن استعداد خداداد و حافظه قوی همراه با فعالیت مداوم

در جامعه باربد و همکاری مستمر با هنرمندان فعال

در اجرای طرحهای هنری استاد مهرتاش سبب شده

پس از گذشت سالها،محمد منتشری گنجینه ای غنی

از فرهنگ موسیقی ویژه تهران را به سینه حفظ کرده باشد.

از آوازهای معروف او بیات تهران و کوچه باغی ها تا ترانه های کسب و کار

و..فرهنگی از موسیقی کوچه-محله های تهران قدیم می باشد.

دانلود آهنگهای محمد منتشری :  

 / ساز و آواز همایون (آلبوم قبله‌ی آمال)       / آواز بیات تهرون(آلبوم هفت سین)

نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

 

چه بخواهيم، چه نخواهيم بعضي از بيماري‌ها مختص مردان است

يا بيشتر در بين اين گروه شايع است.

هر مردي بايد بداند چه خطراتي در انتظارش است.

بيماري‌هاي زير بسيار جدي بوده اما خبر خوب اين‌كه بيشتر آنها قابل پيشگيري‌ است.


1) بيماري‌هاي قلبي: در بعضي از كشورها سكته قلبي عامل يك‌پنجم مرگ‌و‌مير سالانه مردان است. اگر 40 ساله يا بالاتر هستيد، چاقي و اضافه وزن داريد، فشار خون و كلسترول‌تان بالاست، سيگار مي‌كشيد يا سابقه خانوادگي داريد سعي كنيد سبك زندگي‌تان را تغيير دهيد.


2) فشار خون بالا: بسياري از مردان سال‌ها به فشار خون مبتلا هستند بدون آن‌كه خودشان هم متوجه شوند. در تمام اين مدت فشار خون بالا به رگ‌ها آسيب مي‌رساند. چكاپ كامل سالانه را فراموش نكنيد.


3) كلسترول بالا: با توجه به رژيم غذايي مردان، خطر داشتن كلسترول بالا از اوايل 20 سالگي شروع مي‌شود. بنابراين رژيم غذايي سالم داشته باشيد تا هميشه يك قدم از كلسترول پيش بيفتيد.


4) سكته مغزي: چهارمين عامل مرگ‌و‌مير در مردان است ولي بيشتر مردان حتي يكي از علائم آن را نمي‌شناسند. اقدام به موقع كليد نجات است.


5) ديابت: ديابت كم‌كم به مد روز زندگي سالم تبديل شده است، سعي كنيد اين بار از مد روز كاملا عقب بمانيد، پشيمان نمي‌شويد. عوامل به وجود آورنده يا تسريع‌كننده ديابت را بشناسيد و از آنها دوري كنيد.


6) سرطان ريه: بيماري‌اي كه حتي به اسطوره‌ها نيز رحم نمي‌كند. بيشترين آمار مرگ و مير ناشي از سرطان در مردان بر اثر سرطان ريه صورت مي‌گيرد، اما بيشتر آنها قابل پيشگيري است... عجب! هنوز سيگارتان را خاموش نكرده‌ايد؟


7) سرطان روده بزرگ: خبر بد اين‌كه اين سرطان دومين عامل مرگ‌و‌مير ناشي از سرطان در مردان است؛ خبر خوب اين‌كه قابل پيشگيري است و اگر در مراحل اوليه تشخيص داده شود احتمال درمان مردان نسبت به زنان بالاتر است.


8) سرطان پروستات: غده پروستات شايع‌ترين عامل سرطان در مردان است. سالانه 35هزار نفر به اين بيماري مبتلا مي‌شوند كه 70درصد آن در سنين بالاي 65 سال رخ مي‌دهد ولي پژوهش‌ها نشان داده است 60درصد مردان علائم آن را نمي‌شناسند.


9) افسردگي: مردان معمولا اين مشكل را انكار مي‌كنند، اما بيماري افسردگي در مردان بسيار جدي است. خودكشي هشتمين عامل مرگ و مير در مردان است. از آنجا كه نشانه‌هاي آن در مردان با زنان متفاوت است معمولا ناديده گرفته شده و درمان نمي‌شود.


10) آلزايمر: از فراموش كردن مسائل ساده و روزمره مانند شماره تلفن يا اسامي افراد شروع مي‌شود و به مشكلات زباني، خلقي و رفتاري ختم مي‌شود. يك نفر از هر 14 مرد بالاي 65 سال و يك نفر از هر شش مرد بالاي 80 سال به آن مبتلا مي‌شوند.


نوشته شده در سه شنبه نهم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

1 - یك شوهر خوب هیچ وقت بدون اجازه همسرش از كسی پول نمی گیره
و واسه خودش خرج نمی كنه.
شوهر ایده آل هیچ وقت با فك و فامیل همسرش بد رفتار نمی كنه.
اون به حدی دوستشون داره كه در و دیوار خونه از عكس های فامیل همسرش پر می شن.

بقيه در ادامه مطلب
نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
متن کامل این نامه که تحت عنوان " آقاي جنتي به داد ما برسيد" تهیه شده است ،

به شرح زیر است:

بسمه تعالی
پس از انتخابات ۲۴ خرداد و شروع وزيدن نسيم دولت تدبير و اميد علي رغم فشارهاي سالهاي گذشته و خون دلهاي خورده شده طي اين سالها اميد به آينده التيام بخش ترين مرهمي بود كه دردهايمان را تسكين مي داد.
هر چند نيك مي دانيم كه بخاطر سابقه كاري و اشراف كاملتان بر عملكرد اين سازمان نيازي به تكرار نيست ولي با توجه به تحركات اخير اين جماعت تازه به دوران رسيده كه در روزهاي پاياني حياتشان در اين سازمان ، دست به اقدامات جديد و خرابكاريهايي مي زنند كه ابعادش مدتها بعد از رفتن اين بزرگواران! معلوم خواهد شد .

بقيه در ادامه مطلب

نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
اين راهش نيست برادر !

http://upload7.ir/images/25269253182034398957.jpg

http://ghanoononline.ir/File/ImageThumb2?newsid=91992&w=550&type=Horizontal

حرکت ناشایسته این خودسرهای نادان رامحکوم وازآنهااعلام برائت می کنیم
نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


چقدر جالب !


تو لحظه های داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه


اونم کسیه که داغونت کرده …
نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1392/6/13/64608_546.jpg


خبری که سایت عربی باشگاه خبرنگاران مخابره کرده است بسیار جانسوز و جگر خراش است:

«تصویر پیوست متعلق به دختربچه‌ای شیعه در سوریه بوده

که توسط گروه‌های تروریستی تکفیری‌ به زنجیر کشیده شده است؛

سر  پدر و مادر این دختر بچه در جلوی چشمان وی بریده می‌شود...»


با صدای بلند صدایت می­ زنم؛ کودک مظلوم تاریخ!،

به چه جرمی و به کدامین گناه به زنجیر کشیده شده ای؟

کشته و بریده شدن سرهای پدر و مادرت را چگونه تاب آورده­ ای؟

گریه کن؛ دیگر نه آغوش گرم مادر را خواهی چشید

و نه دست پر مهر پدر را خواهی دید.

گریه کن ای یتیم بی­نوا؛ گریه­ هایت عرش خدا را لرزانده است.

تصویر غمبار تو، پرچم عزای محرم امسالمان خواهد شد.

محرم نیامده، داغ رقیه ابا عبدالله را در دلهایمان تازه کردی...!

ناله سر کن ای یتیم غریب؛ اگر آه جگر سوز رقیه حسین(علیه السلام)

کاخ ظلم یزید را ویران کرد، مطمئن باش به واسطه آه جانسوزی که

به عرش خدا رسانده ­ای کاخ ظلم و بیداد آل سعود را بر باد فنا خواهی داد

و آنانی که قاتلان پدر و مادرت را اجیر کرده و به سرزمینت فرستادند،

به خاک سیاه خواهی نشاند.


نوشته شده در پنجشنبه چهارم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل
نوشته شده در پنجشنبه چهارم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

باید سلام کرد بر سَرهای سرخ بی کلاه .

باید سلام کرد بر سینه های سوخته در سنگر ها .

باید سلام کرد بر پیشانی هایی که بوسه گاه گلوله شده اند .خداوندا شهادت را قسمتم گردان

نوشته شده در پنجشنبه چهارم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل


امروز از پسرم پرسیدم :

بابائي ، عشق یعنی چی ؟

میگه : یعنی دوست داشتن تو باباجون .

نوشته شده در پنجشنبه چهارم مهر ۱۳۹۲ساعت توسط تيم سايبري قرارگاه كميل

تغيير تم سايت

تم های در دسترس